У Вінниці оновили дві зупинки для зручності містян

- Зупинку «Героїв Нацгвардії» облаштували для маломобільних вінничан: встановили кассельські бордюри й тактильну плитку.
- Подібні зміни зробили й на вулиці Князів Коріатовичів, де додатково створили клумбу, щоб запобігти паркуванню авто.
Зупинку тролейбуса «Героїв Нацгвардії», розташовану на вулиці Академіка Янгеля у напрямку до центру, пристосували для зручності маломобільних громадян.
Про це повідомили на офіційній сторінці департаменту комунального господарства та благоустрою міськради.
«На зупинці тут встановили кассельські бордюри, завдяки чому громадський транспорт, може впритул під’їхати до зупинки, щоб вінничани могли легше потрапити чи вийти з нього. А для кращої орієнтації людей з порушеннями зору — краї бордюрів облаштували тактильної плиткою», — йдеться у повідомленні.
Подібні роботи вже проводили на вулиці Князів Коріатовичів, де, окрім встановлення касельських бордюрів, впровадили низку додаткових заходів, фактично сформувавши повноцінний інклюзивний простір по обидва боки проїжджої частини.
«Це і пониження перед пішохідними переходами, і озеленення прилеглої території. Зокрема з протилежного боку зупинки працівники КП «Вінницязеленбуд» створили нову зелену зону. Її поява має на меті не лише естетичний, а й антипаркувальний ефект», —зазначають в департаменті.
Юрій Семенюк, директор департаменту, пояснює: «раніше на цій території неодноразово фіксувались випадки неправомірного залишення авто. З появою клумби та завдяки встановленню обмежувальних стовпців це питання вдалось вирішити».
Читайте також:
На Провідну неділю у Вінниці змінять графік транспорту і додадуть рейси
У Жмеринці оголосили День жалоби через загибель старшого лейтенанта Сергія Бондаря
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.