У Вінниці молодь у вишиванках створить «живий» герб міста

У Вінниці молодь у вишиванках створить «живий» герб міста

На стадіоні вінницького медколеджу створить «живий» герб міста. Усі учасники будуть у вишиванках.

 

Створюватимуть «живий» герб на стадіоні Вінницького медичного коледжу імені академіка Заболотного 6 вересня. Усе пройде у рамках флешмобу "Вінниця-це я".

Початок реєстрації о 14:00, а початок дійства о 15. Долучитися зможуть лише люди у вишиванках.

Деталі дізнавайтеся за телефонами: 0966855983 Дмитро, 0932294447 Анна

У Вінниці молодь у вишиванках створить «живий» герб міста, фото №1 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Anonymous
    лучше бы сделали флэшмоб по уборке мусора, облагораживанию лесопарка, помощи одиноким пенсионерам. да деревцо бы посадить - и то польза.
  • Purgen Purgen
    Люди, вы реально верите, что танцы с бубнами могут сделать жизнь лучше? Может пора уже задуматься в чем причина наступившей жопы?
  • Задунайский Торонтуй
    Хвороба(.
  • Ols Kat
    о боже

keyboard_arrow_up