У Вінниці молодь у вишиванках створить «живий» герб міста
На стадіоні вінницького медколеджу створить «живий» герб міста. Усі учасники будуть у вишиванках.
Створюватимуть «живий» герб на стадіоні Вінницького медичного коледжу імені академіка Заболотного 6 вересня. Усе пройде у рамках флешмобу "Вінниця-це я".
Початок реєстрації о 14:00, а початок дійства о 15. Долучитися зможуть лише люди у вишиванках.
Деталі дізнавайтеся за телефонами: 0966855983 Дмитро, 0932294447 Анна

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Anonymousлучше бы сделали флэшмоб по уборке мусора, облагораживанию лесопарка, помощи одиноким пенсионерам. да деревцо бы посадить - и то польза. -
Purgen PurgenЛюди, вы реально верите, что танцы с бубнами могут сделать жизнь лучше? Может пора уже задуматься в чем причина наступившей жопы? -
Задунайский ТоронтуйХвороба(. -
Ols Katо боже