У річці Південний Буг виявили тіло 71-річної жінки
- На Вінниччині в річці втопилася 71-річна жінка. За яких обставин сталося нещастя, встановлює поліція.
Інцидент стався 4 листопада у селищі Брацлав. О 12.10 до Служби порятунку «101» повідомили, що в річці Південний Буг виявили людину без ознак життя.
— Прибувши до місця події, рятувальники м.Тульчин за допомогою спецобладнання, на відстані близько 1 м від берега, вилучили потопельницю з водойми, — зазначають у пресслужбі ДСНС. — Загиблою виявилася 71-річна місцева жителька.
Обставини події, що призвели до загибелі жінки, наразі з’ясовують правоохоронці.
З початку року на водоймах Вінниччини втопилося 63 людини.
Читайте також:
Побита машина та мертва тварина на асфальті. Біля «Дубового гаю» збили лося
П'яний росіянин заліз на ТРЦ та зірвав з флагштока український стяг
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
vik nприкольно втопилося 63 а вид Святого Плодоносного милиарды Ковыдло 40 умерло и чось никто не обьявив це епидемимою. бо нема гешефта з втопленника. -
Анатолий Гордийжаль сохатого