У річці Південний Буг виявили тіло 71-річної жінки

У річці Південний Буг виявили тіло 71-річної жінки
  • На Вінниччині в річці втопилася 71-річна жінка. За яких обставин сталося нещастя, встановлює поліція.

Інцидент стався 4 листопада у селищі Брацлав. О 12.10 до Служби порятунку «101» повідомили, що в річці Південний Буг виявили людину без ознак життя.

— Прибувши до місця події, рятувальники м.Тульчин за допомогою спецобладнання, на відстані близько 1 м від берега, вилучили потопельницю з водойми, — зазначають у пресслужбі ДСНС. — Загиблою виявилася  71-річна місцева жителька.

Обставини події, що призвели до загибелі жінки, наразі з’ясовують правоохоронці.

З початку року на водоймах Вінниччини втопилося 63 людини.

 

Читайте також:

Побита машина та мертва тварина на асфальті. Біля «Дубового гаю» збили лося

П'яний росіянин заліз на ТРЦ та зірвав з флагштока український стяг

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • vik n
    прикольно втопилося  63 а вид  Святого Плодоносного  милиарды Ковыдло 40 умерло и  чось никто не  обьявив  це  епидемимою. бо нема  гешефта  з  втопленника.
  • Анатолий Гордий
    жаль  сохатого

keyboard_arrow_up