У Південному бузі поблизу Райгорода втопилась жінка. Обставини трагедії з'ясовуються

У Південному бузі поблизу Райгорода втопилась жінка. Обставини трагедії з'ясовуються
  • Тіло жінки без ознак життя дістали надзвичайники Вінниччини. Як з’ясувалося, загиблою виявилася 46-річна жителька села Самчинці Райгородської громади.
Про трагедію інформує Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
«Сьогодні зранку в селі Самченці Райгородської громади з річки Південий Буг, бійці ДСНС дістали жінку без ознак життя, — цитуємо допис. —  Як з'ясувалося, загиблою виявилася 46-річна місцева жителька».
Причини загибелі людини з’ясовують правоохоронці.
Також у ДСНС радять:
  • Дотримуватись правил безпеки, перебуваючи поблизу водойм.
  • Не відвідувати для відпочинку місця не обладнані для купання.
  • Не ігнорувати застережень Служби порятунку, адже їх нехтування, нерідко, призводить до лиха.

Читайте також:

Смертельна ДТП в Чернівцях: загинув чоловік, який стояв на узбіччі

Три гектари землі Міноборони, приватизовані 17 років тому, повернули у державну власність

Шукали наркотики, а знайшли цілий арсенал зброї. Жителю Ладижина загрожує до семи років ув'язнення

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Vasya Polosatiy
    То приманка на раків була....закиньте назад.

keyboard_arrow_up