У Калинівській районній лікарні харчблок тепер — як у кращих французьких ресторанах

У Калинівській районній лікарні харчблок тепер — як у кращих французьких ресторанах

У Калинівській центральній районній лікарні капітально відремонтували харчблок.

Після завершення ремонтних робіт тут встановили нове обладнання, яке отримали від благодійників з Франції.

Зараз заготовляють овочі та ягоди на зиму: кажуть, за лікуванням сюди будуть звертатися й наші захисники, то ж для хлопців має бути все смачне й корисне. 

 

Боролися з грибком на стінах, під’єднали нову систему для подачі та очищення води, встановили нові витяжки та позбули радянської атмсфери «столовки»: у Калинівській центральній районній лікарні завершили капітальний ремонт харчблоку. Про це розповідають у Калинівській міській раді. 

— Із Франції ми отримали благодійну допомогу – сучасне обладнання для кухні ресторану і тепер наш арсенал поповнився на пароконвектомат для випікання та тушкування, професійну піч для випікання піци, газові сковорідки, котел газовий, для приготування перших страв, жарові поверхні, стерилізатори для посуду та ножів, електром’ясорубку, мікрохвильову піч, кухонний комбайн, блендер професійний, візочки для пересування по кухні, різноманітні стелажі, шафи, столи та посуд. Працювати в таких умовах лише задоволення, — розповідає завідувачка харчблоку Оксана Варчук. 

Гортайте фото, аби побачити, як виглядає оновлений харчблок та їдальня.

 

Читайте також:

Будівельні бригади з Вінниччини відновлюють зруйновані будинки в Херсонській області

Яких лікарів шукають на Вінничині: є понад 30 вакансій

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Аліна Володимирівна Аліна
    Оо, то наша Калинівка вже як Європа!
    Як ще не розікрали те що благодійники з Франції передали! У нас в Калинівці дуже люблять розкрадати.
    А совкові столовки давно потрібно було замінити  на сучасне..
  • Римский Александр
    Печально, что сами мы только воровать умеем, а помощь всегда просим со стороны...
  • Макс Рокатанский
    А чого ви 30-ть років нюхали радянську атмосферу й нічого палець об палець не робили?Хранцузів ждали?А самі не здатні без радянського союзу та хранцузів кастрбюлі помити й витяжки поставити?Чи просто очередна пілорама ...
  • Новини Вінниці на 20хвилин
    Завжди свіжа та перевірена інформація на нашому Телеграм-каналі 👉 https://t.me/+i-ok5yoWHO0xNTQ6

keyboard_arrow_up