У двох вінницьких багатоповерхівках встановлюють нові ліфти

У двох вінницьких багатоповерхівках встановлюють нові ліфти
  • Нові підйомники енергоощадні та з тактильними кнопками для незрячих. Нині роботи виконують в четвертому під'їзді по проспекту Космонавтів, 66 та в третьому під'їзді по вулиці Чайковського, 15.

Роботи планують завершити приблизно за три тижні. Спочатку там завершили демонтаж старих кабін, а нині — розпочали монтаж нового обладнання.

Підйомники замінять старі, термін гарантійної експлуатації яких добіг до завершення. Також їх особливість у тому, що ними зможуть скористатися маломобільні вінничани: батьки з дитячими візочками чи містяни з інвалідністю. 

— Нові ліфти турецького виробництва. Порівняно зі старими, вони більш енергоощадні, споживають щонайменше на 20% менше електроенергії, та мають низку додаткових функцій, як то тактильні кнопки для незрячих та система світлодіодної індикації, — зазначають у міськраді. — Тобто двері підйомника не закриються, якщо людина стоїть надто близько до них. Крім того, коли ліфт прибуває — лунає відповідне сповіщення. Ліфт також обладнаний поручнями.

Відео дня

Додатково в ліфтах монтується система безпровідної диспетчеризації, яка у випадку аварійної зупинки підйомника, дозволяє напряму зв'язатися з диспетчером аварійної служби, натиснувши на відповідну кнопку в ліфті.

 

Читайте також:

Дітям загиблих воїнів виплатять на Миколая по 3000 гривень: як отримати підтримку

Нововведення у Правилах дорожнього руху 2023: що варто знати водіям

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Олег Каськов

    Тобто лише в двох під'їздах на все місто? А всі інші нехай користуються старими? Зате "мизробили!".
  • Тетяна Мельник

    Непогано

keyboard_arrow_up