У Барській громаді люди виявили у ставку тіло чоловіка

- Прибувши на місце події, рятувальники спільно з місцевим населенням витягли з водойми тіло 56-річного місцевого жителя.
Інцидент стався у селі Слобода Гулівська Барської територіальної громади. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
— Обставини загибелі чоловіка наразі встановлюються фахівцями Нацполіції, — кажуть у ДСНС.
Цього ж дня, нагадаємо, на базі відпочинку поблизу Вінниці втопилася 4-річна дівчинка. Згодом повідомили — у Сальниці втопилася дитина. У соцмережах пишуть, що це був маленький хлопчик Богданчик.
- У декоративному басейні на базі відпочинку втопилася 4-річна дівчинка
- У Сальниці втопилася дитина. Це вже друга дитяча смерть на воді за добу
Рятувальники Вінниччини вкотре закликають громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки на воді, особливо під час спекотного літа.
Не залишайте дітей без нагляду біля водойм, не купайтеся у незнайомих місцях, не вживайте алкогольні напої перед купанням.
Пам'ятайте: вода не пробачає помилок!
Читайте також:
На вулиці Театральній у Вінниці горіла автівка, водій отримав опіки
Пожежу на складі заводу «Ковбаскофф» ліквідували, обійшлося без жертв
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.