Суд вилучив з приватного володіння «Укртелекому» у Вінниці два укриття, що не підлягали приватизації

Суд вилучив з приватного володіння «Укртелекому» у Вінниці два укриття, що не підлягали приватизації
  • Господарський суд Вінницької області вилучив на користь держави з володіння АТ «Укртелеком» у Вінниці два бомбосховища.
  • Згідно з чинним законодавством, ці приміщення приватизації не підлягали.

Як повідомляють на сайті обласної прокуратури, вивчаючи стан збереження та використання споруд цивільного захисту населення у Вінниці, встановили, що у приватному володінні «Укртелекому» перебувають сховища загальною площею 413 кв. м (на 360 осіб) вартістю 8,6 мільйона гривень. Йдеться про сховища поблизу костелу св. Діви Марії Ангельської на вулиці Соборній та навпроти Центрального ринку, на проспекті Коцюбинського.

У квітні 2023 року окружна прокуратура подала до Господарського суду Вінницької області два позови до «Укртелекому», аби приміщення вилучили на користь держави з незаконного володіння.

У липні й серпні 2023 суд задовольнив позови прокуратури, однак відповідач подав апеляцію.

Відео дня

Північно-західний апеляційний господарський суд постановами від 30 жовтня 2023 року та від 6 грудня 2023-го не задовольнив скарги «Укртелекому», а рішення суду першої інстанції залишив без змін.

 

Читайте також:

До довічного ув'язнення засудили ревнивця, який убив двох людей дерев’яним руків’ям від сокири

Патрульні провели курс самооборони для вінницьких студенток

«Це не ок!»: у Вінниці провели захід в межах міжнародної акції «16 днів проти насильства»

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Иван Собчук

    Маленька перемога-і то радує.Скільки ще підвальних приміщень було вкрадено мерією у жильців?І хто всучив на посаду керівника цивільного захисту населеня неадекватну особу яка виводить укритя зі статусу -укритя як це бело на Замостянській 51

    Next reply Иван Собчук

    Найголовніше те що НІХТО з посадовців ВМР не поніс жодної відповідальності за ті бомбосховища, за дороги, за кирниці, за гепатит, за дистанційне навчання дітей, і багато чого іншого.

keyboard_arrow_up