Страшний сон для ворога: як тренуються снайпери бригади «Червона Калина»

Страшний сон для ворога: як тренуються снайпери бригади «Червона Калина»
  • На полігоні вирують не просто навчальні стрільби, а справжня виснажлива муштра. Снайпери бригади «Червона Калина» Національної гвардії України шліфують свою майстерність, адже від їхньої влучності та вміння безпомилково діяти в найскладніших умовах залежить життя побратимів і доля бойових операцій.

Під час нещодавніх тренувань бійці вдосконалювали навички стрільби з нестандартних позицій, а також здобували досвід ведення вогню по рухомих цілях. Як зазначає один з інструкторів, такі навчання необхідні, щоб кожен снайпер, незалежно від рівня підготовки, був готовий до виконання завдань в зоні бойових дій.

Окрім влучності, снайпери «Червоної Калини» тренують вміння маскуватися та облаштовувати позиції. Адже в сучасній війні крім влучного пострілу, важлива ще й непомітність.

Відео дня

 

— Знайти зручне положення, підготуватися до стрільби — це те, що дає нам змогу здобути перемогу, — ділиться секретами майстерності снайперка з позивним Калина.

Снайпери бригади «Червона Калина» — це не просто вмілі стрільці, а справжні професіонали своєї справи, які постійно вдосконалюють свої навички та готові дати жорстку відсіч ворогу.

Їхня майстерність та відвага — це запорука перемоги України у цій війні.

 

Читайте також:

Боєць «Червоної Калини» на псевдо «Історик» запостив у соцмережі милий оберіг

Гвардієць з бригади «Червона Калина» ремонтує зброю для побратимів на передовій

Воїнам з бригади «Червона калина» передали 20 FPV дронів

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up