Шукали всі та скрізь, а вона гостювала у знайомої: з дому втекла 13-річна школярка

- Дівчина пішла з дому та не повернулася. Її взялися шукати у рідному місті, в соцмережах, заділи особовий склад поліції.
- Де ж була 13-річна школярка, чому втекла та не поверталася додому?
Шукали втікачку 28 січня. Дівчині 13 років і вона з Тульчина. О 18-й годині 27 числа вона вийшла з дому та не повернулася. О третій ночі мати зателефонувала до поліції. На пошуки школярки задіяли особовий склад територіального підрозділу поліції.
Шукали неповнолітню скрізь: перевіряли зупинки громадського транспорту, закинуті будівлі, а також встановили коло друзів та знайомих дівчинки, з якими вона останнім часом спілкувалась та перевірили їх. Публікували її фото у соцмережах.
Пошуки дали свої результати. Дівчина не стала жертвою злочину. Весь цей час була у материної знайомої. Ховалася та не хотіла йти додому. Дивно, що і товаришка матері не дала знати, що школярка у неї.
— Близько 10-ї години поліцейські розшукали школярку за місцем проживання жительки смт Кирнасівка. Неповнолітня розповіла, що після сварки з матір‘ю вона вирішила додому ввечері не повертатись та заночувати у знайомої своєї матері, — зазначають у відділі комунікацій поліції вінницької області. — Правоохоронці провели профілактичні бесіди з дівчинкою та її матір’ю, аби в майбутньому таких ситуацій не траплялося.
Як діяти, якщо зникла ваша дитина
До поліції Вінниччини майже щодня надходять заяви щодо зникнення дітей, найчастіше це підлітки 14-16 років. Здебільшого діти залишають домівки через непорозуміння з дорослими або прагнення до самостійного життя. За статистикою у 96% випадків дітей знаходяться протягом доби. Саме тому вкрай важливо повідомляти до поліції в перші години після зникнення.
Від початку року поліцейські Вінниччини розшукали та повернули додому 237 неповнолітніх.
У разі безвісного зникнення дитини батькам необхідно дотримуватися певного алгоритму дій:
- зателефонуйте найближчим друзям та знайомим вашої дитини. Можливо вона затрималась на прогулянці, в школі чи на гуртку;
- якщо вам не вдалося самотужки встановити місцеперебування зниклої, не зволікайте, телефонуйте до поліції за номером «102»;
- обов’язково надайте поліцейським фотографію дитини, яка відповідає її реальному віку, з чітким зображенням обличчя;
- повідомте правоохоронцям якомога більше інформації про дитину: її звички, вподобання, номер мобільного телефону, а також якими соціальними мережами вона користується.
Після того як дитину розшукали та повернули додому, в жодному випадку не сваріть її. Заспокойте, а згодом поговоріть із нею про те, що сталося, зазначають у поліції.
Аби не потрапляти у такі ситуації поліцейські радять батькам бути уважними до своїх дітей, цікавитися їх дозвіллям та проблемами, будувати довірливі та дружні стосунки аби діти не потрапляли в ситуації, де їм може загрожувати небезпека.
Щоб подати в розшук, не чекайте три доби
Повідомлення в соціальних мережах зі словами «Зникла людина», «Допоможіть знайти» поширюються дуже швидко. Буває, що люди ще постять, бажаючи допомогти іншим, а людина давно знайшлась. Просто загуляла, а телефон розрядився…
Про те, як шукають людей поліцейські та чи швидко знаходять, редакція писала у статті «Їх шукає поліція. Щоб подати людину в розшук, не чекайте три доби» з історіями безвісти зниклих вінничан.
То що ж треба знати, аби знайти зниклу людину самотужки, та що потрібно робити, якщо своїми силами розшукати пропажу не вдалось? Необхідні для пошуку кроки детально розписані у матеріалі: Рідна людина не прийшла додому? Куди дзвонити в першу чергу і що ще треба зробити
Читайте також:
Розшукують вінничанина, який у 2013 році зник у Києві
На Вінниччині шукали 3-річного хлопчика, який пішов з батьками на пікнік та загубився
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
на щастя, моя матуся мене ніколи не била, тож тепер настала моя черга про неї піклуватися. а щодо коментаторів - сподіваюся, що ваші дорослі діти про вас забудуть назавжди. або почнуть і вам у старенькому віці бити ремнем, як і ви самі били їх, коли вам не могли дати здачі. може тоді до радянського покоління дійде, що дитину треба поважати