Шоу «Зважені та щасливі» виграв підопічний В’ячеслава Узелкова - мінус 60% ваги
Вчора, 24 грудня, фінішував п’ятий сезон телевізійного шоу «Зважені і щасливі». Фінальне зваження виявило, хто ж скинув найбільшу вагу.
Олександр Реп'янчук з команди вінничанина В'ячеслва Узелкова став беззаперечним лідером. Він під керівництвом свого тренера схуд на 89 кілограмів (із 148 до 59 кг).
В’ячеслав вже виклав фото своїх підопічних у ФБ.
- Ура, сезон закінчився. Я завершив його перемогою та світовим рекордом по схудненню. Я з учнем скинув понад 60,1 відсотків своєї ваги. Американці, замисліться, на Україні найкращі тренера.

Рідні і друзі самого переможця також були шоковані.
Ось який був Сашко перед проектом:

А ось який Олександр Реп’янчук став зараз:

Переможець виграв за умовами шоу 200 тисяч гривень.
У Фейсбуці друзі та знайомі вітають В’ячеслава Узелкова з перемогою:
Это нереально круто! Вячеслав Узелков тренер уровень бог!)Знаете, вчера была на тренировке и на соседней дорожке бегал...
Опубліковано Ольгою Сольвар 24 грудня 2015 р.
Так на поздоровлення Тетяни Закревської, боксер відповів у коментарях:
- В следующем сезоне, я отправлю участника в памперсный возраст.
Поздравляю всю команду Зваженых с финалом!!!! Вячеслав Узелков, ты крутой! 60%!!!!! Я уже боюсь представить что будет в след году!планку же нужно повышать)))
Опубліковано Tania Zakrevskaya 24 грудня 2015 р.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Грабовий Олександрна п ервом фото, конечно , не красавец. Но на второе просто больно смотреть
Анонім reply Грабовий ОлександрВы бы еще пришли посмотрели как он работает в зале, тогда, наверное, от боли бы глаза повылазили :) Он так гоняет на кардио тренажерах и жмет штангу, что глядя на первое фото восхищаешься силой его воли. -
АнонімУзелков вместо ринга уже только по шоу выступает. скоро как Космос будет свадьбы вести и похороны... -
Слава УкраїніСамый трогательный момент, когда Ксюше делает предложение выйти замуж ее муж. -
Слава Українідистрофики так издеваться над своим организмом
Анонім reply Слава УкраїніУзелкову самому не мешало бы скинуть кило 5, про ведущую Писанку вообще молчу...