Вінничанин Михайло Ратовський став володарем путівки в Європу – головного призу, який розігрувався 28 червня на пікніку RIA в честь 25–річного ювілею газети.
В цьому році свій день народження RIA вперше відзначала разом з вінничанами в форматі пікніка на Вишенському озері.Як це було, ми розповідали в прямому репортажі.
Традиційно, і як було обіцяно в програмі, проводилася лотерея. А квитками служили пронумеровані запрошення.
Розіграш головного призу – поїздки в Європу на двох – відбувся ближче до вечора. Крутонули барабан, і став відомий щасливий номер квитка – 4258!
І ось на сцену запросили його власника. Хто ж він?
Ми познайомилися і представляємо вам – Михайло Ратовський, вінничанин, 32 роки, постійний читач RIA. Розповів нам, що дуже любить газету і виписує її більше 10 років. Які емоції відчуває після такої звістки?
– Виписуйте, читайте цікаві новини та вигравайте. Це все дуже чесно, – порадив вінничанам Михайло.
За його словами, найулюбленіші сторінки – з матеріалами про економіку та Він і Вона. До того ж Михайло сказав, що кожен рік бере участь в розіграші призів RIA. І два роки тому вже вигравав сертифікат на 100 гривень на відвідування однієї з міських кав'ярень.
Нагадаємо, що після свята на сайті 20minut.ua пройде он-лайн розіграш ще більше сотні призів серед передплатників газети RIA!
Читайте також:
На пікніку RIA святкує свій 25-ий день народження і розігрує призи
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер