Переможцям відзнаки та цінні подарунки: стартував конкурс шкільних малюнків

Переможцям відзнаки та цінні подарунки: стартував конкурс шкільних малюнків
 • Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права: разом до перемоги» розпочав прийом робіт. 
 • Даним конкурсом організатори хочуть привернути увагу до порушених прав українських дітей, що постраждали від російської повномасштабної збройної агресії проти України.

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Умови:

Для участі у Конкурсі необхідно до 1 травня 2023 року надіслати конкурсну роботу (малюнок) разом з заявкою в електронному варіанті (у відсканованому форматі, JPEG), на електрону адресу [email protected] (обов’язково зазначити в темі — «Мої права»).

До конкурсної роботи обов’язково подається заявка у довільній формі в форматі WORD (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви номінації, назви конкурсної роботи).

Номінації

Відео дня

У конкурсі буде декілька номінацій:

 • Молодша група.
 • Середня група.
 • Старша група.
 • спеціальна номінація «Слава українським Героям». Малюнок має відображати право на життя та його захист українськими героями – військовими, медиками, рятувальниками тощо.
 • спеціальна номінація «24 лютого… Україна в боротьбі». Малюнок має відображати права дитини, порушені внаслідок російської широкомасштабної збройної агресії проти України, та/або участь дітей у відновленні цих порушених прав. Співорганізатором даної номінації виступає: Миколаївська обласна організація лідерів молодіжного самоврядування «Молодь – майбутнє нації».
 • спеціальна номінація «Україна в кордонах 1991 року». До участі у даній номінації запрошується діти, що перебувають на тимчасово окупованій території України. З міркувань безпеки дитини та членів її сім'ї, при оголошені переможця у даній номінації Всеукраїнський організаційний комітет зобов’язується не оприлюднювати персональні дані дитини, а зазначити тільки область чи населений пункт.
 • спеціальна номінація «Погляд української діаспори». До участі у даній номінації запрошуються діти, що проживають за межами України.
 • спеціальна номінація «Захист прав дітей на Донеччині». До участі у даній номінації запрошується діти, що проживають на територіях зазначених областей, підконтрольних українській владі. Співорганізатором даної номінації виступають: ВПО Хаб Донецької області, Комунальний заклад «Донецький обласний центр соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями», Молодіжний центр м. Курахове «380 volt».
 • спеціальна номінація «Незламна нація». До участі у даній номінації запрошується діти, що постійно чи тимчасово проживають на території м. Києва. Співорганізатором даної номінації виступає: Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
 • спеціальна номінація «Україна – багатонаціональна держава». Тематика малюнку має відповідати назві даної номінації.
 • спеціальна номінація «Соціальні права та свободи». Тематика малюнку має відповідати назві даної номінації.

До молодшої групи відносяться діти, віком від 6 до 10 років; до середньої групи — від 11 до 14 років; до старшої групи — від 15 до 18 років (станом на 01 червня 2023 року).  

 

Читайте також:

Магнітні бурі у квітні 2023: календар небезпечних дат та як вберегти здоров'я

До нас завітав квітень: яку погоду цього місяця чекати українцям

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up