Набір інспекторів патрульної поліції оголосили вкотре за останні місяці.
Не вистачає бажаючих іти служити «копами»?
В управлінні назвали пошук кадрів постійним процесом.
Редакція порахувала нестачу поліцейських і дізналася, як відбирають нових.
Влітку редакція інформувала про набір у патрульну поліцію і на початку осені передавала нашим читачам інформацію для бажаючих працювати «копами». Зараз знову бачимо – прес-служба в соціальних мережах розміщує оголошення про конкурсний відбір кандидатів на роботу інспекторами патрульної поліції Вінниці.
У Фейсбуку читачі реагують на часті повідомлення патрульної поліції про запрошення на роботу ось такими коментарями:
«Оце провальна реформа, реклама про набір розвішана навіть у маршрутках, кого ви таким способом наберете? Ви би ще листівки по місту роздавали».
Відео дня
blockquote>
Щойно формували патрульну поліцію, то у Вінниці був великий конкурс. Претендувати 30 людей на місце. Щоб потрапити на роботу у новоствореній службі, до Вінниці приїздила молоді з інших регіонів.
Нагадаємо, що «патрулька» запрацювала на початку минулого року. Тоді в батальйон відібрали із тисяч прецедентів, які подавали заявки на конкурс, 225 «копів». Невже тепер не вистачає бажаючих працювати поліцейськими за 8 тисяч зарплатні? Чи на вакансії відгукуються не підходящі люди для непростої роботи патрульним?
– Процес набору на роботу вже став постійним, – каже прес-секретар управління патрульної поліції Вінниці Тетяна Фіщук. – І це не тому, що немає достатньої кількості кандидатів. У нас одні ще в процесі відбору, другі вже проходять навчання…
З рекламного оголошення патрульної поліції
Яка ж кількість вакансій в поліції Вінниці є сьогодні? За словами Тетяни Фіщук, є 150 вільних посад інспекторів патрульної поліції. Півсотні людей вже проходять навчання. Останній набір оголосили, щоб підібрати ще сотню майбутніх «копів».
Набір нових людей у поліцію проводить Департамент, про що інформує на своєму сайті. Прямо там можна оформити заявку на участь в конкурсі. Крім Вінниці, підбирають кадри для ще 17-ти міст країни.
У Вінниці заяви на участь у конкурсі почали приймати 9 жовтня і закінчать 7 листопада. Конкурсний відбір триватиме до кінця року – до 25 грудня. Які випробування треба пройти, щоб стати «копом», редакція дізналася раніше. Подивіться нормативи з фізпідготовки:
Крім здачі спортивних управ, кандидати в патрульні складатимуть тести. Перший – на загальний рівень знань, на наступних етапах відбору буле перевірка на знання законодавства та психологічне тестування. В кінці – співбесіда, а далі – кілька місяців насиченого курсу навчання і службової підготовки.
Тепер порахуємо, скільки буде патрульних у Вінниці на кінець усього цього тривалого процесу і скільки працює в цей момент. Виходить, що кількість інспекторів збільшиться.
Якщо набирають 150 людей (третина уже в процесі навчання), а штат батальйону після першого укомплектування налічував 255 «копів», то матимемо 405 патрульних? Ні. Як редакція уточнила у відділі кадрів патрульної поліції Вінниці через прес-службу, зараз працює в місті 194 патрульні поліцейські. 61 людина пішли з цієї роботи із різних причин.
– Зараз місто обслуговує 194 патрульних. Для більш швидшого реагування на виклики потрібно ще близько 150, – сказала Тетяна Фіщук.
До 194-х існуючих додаємо 50 нових, які проходять підготовку, і ще 100, яких відберуть до кінця року – виходить, що кількість «копів» у Вінниці збільшується у кінцевому рахунку до 344-х. Це значить, що сил на охорону порядку матимемо суттєво більше, ніж є зараз. Досі про нестачу патрульних поліцейських говорили і самі патрульні, і працівники Національної поліції, і пересічні вінничани, яким доводиться подовгу чекати приїзду наряду на ненадто екстрені виклики.
Нещодавно, як уже інформував 20minut.ua, патрульним поліцейським розшили повноваження і до служби з патрулювання міста, додали контроль за безпекою руху на автодорогах за межами обласного центру. Через це потреба у кадрах зросла.
Якими навичками має володіти кандидат, які документи треба подати для участі в конкурсі та як він відбуватиметься – дізнавайтесь у робочий час за телефоном: (044)-390-65-00 чи електронною поштою [email protected]. А заповнити анкету можна прямо на сайті департаменту патрульної поліції або в управлінні патрульної поліції Вінниці за адресою: вул. Ботанічна, 24.
Тим часом наші журналісти роздивились «рекламний» буклет для кандидатів в поліцію та склали з нього презентацію. Якщо все це здасте, то залишаться лише формальності з фотокартками та заявами.
Що гарантують патрульним?
Заробітна плата від 8000 грн.
Додаткові виплати у розмірі 2000 грн. на місяць за несення служби у Краматорську, Слов’янську, Маріуполі, Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному.
Щорічна оплачувана відпустка тривалістю від 30 днів.
Безоплатне обслуговування поліцейського та членів його сім’ї у закладах охорони здоров’я МВС.
Компенсація 75% вартості санаторно-курортного лікування та відпочинку для поліцейського та 50% для членів його сім’ї.
Матеріальна допомога у разі ушкодження здоров’я під час несення служби.
Можливість отримання вищої освіти у вищих навчальних закладах системи МВС за державним замовленням.
Інформація Департаменту патрульної поліції
Що від «копа» за це вимагають?
Патрулювання визначеної території для забезпечення публічної безпеки і порядку.
Швидке та ефективне реагування на правопорушення.
Виїзд на виклики громадян по лінії 102.
Забезпечення безпеки дорожнього руху.
Надання невідкладної допомоги громадянам.
Здійснення заходів, спрямованих на розкриття злочинів по гарячих слідах, а також протидія злочинності.
Є помилки щодо комплексної вправи. 30-45 разів на турніку відіжметься хіба що олімпійський чемпіон. А взагалі потрібно орієнтуватись на наказ "Про затвердження Положення з організації перевірки рівня фізичної підготовленості кандидатів до вступу на службу в Національну поліцію України" від 09.02.2016 № 90
Вячеслав Пастернак
Підтримки від ЛЮДЕЙ ВЖЕ НЕМАЄ, за такий короткий час.
Vladimir Molotov
главное что-бы всем выдали табельные селфи палки
Oleksandr Stoliarov
Радує, що твердолобих фанатів картонної поліції стає все менше та менше