«Партія Вінничан» – наша відповідь столичному політичному «шапіто» (пресслужба «Партії Вінничан»)

«Партія Вінничан» – наша відповідь столичному політичному «шапіто» (пресслужба «Партії Вінничан»)

Якщо уважно читати повідомлення з вищих ешелонів київської влади, то складається враження, що великий корабель «Україна» рухається без руля та вітрил. Яким є напрям його руху – київські політики відповіді не дають. Та й чи спроможні вони це зробити? Слід чекати на чергового «поводиря», або ж сподіватися винятково на власні сили?

Час регіональних партій

Більшість українців схиляються до того аби підтримати на місцевих виборах 25 жовтня саме місцеву партію, навіть якщо вона буде балотуватися лише в одній області.

Чому так? Певним чином тому, що за останні три десятиліття усі київські політики використовували виборців у регіонах винятково, як «електорат». Який має слухняно проголосувати за красиві гасла та купитися на солодкі обіцянки. Аж згодом про «електорат» можна забути до наступних виборів. Як наслідок – статки політиків зростають (подивимося на їхні декларації), а обіцяний «рух до Європи» перетворився у маленьку хвіртку для заробітчан.

Якщо столичні політики думають про самих себе, і рецептів для відродження регіонів не мають, то, можливо, настав час сподіватися на самих себе?

«Старі гілки старих дерев»

Будь-які місцеві вибори завжди перетворювалися у змагання загальнонаціональних «брендів». Подобається столичний лідер, який щотижня не вилазить від «шустера»? Голосуй за його партію. І дарма, що в усі роки місця у прохідних частинах списків продавалися і скуповувались, чому є безліч підтверджень.

Придбавши право бути представником «Вови», «Петі», «Юлі», «Віті» у регіоні, місцевий партійний функціонер жодним чином не відчував себе зобов’язаним перед людьми. І всю свою роботу зводив до працевлаштування родичів, просування власних бізнес-інтересів, відштовхування конкурентів від партійної печатки і служіння столичному партійному начальству. Знайома ситуація?

Чому так відбувається? Тому, що жодних зобов’язань у «професійних політиків» немає. Вони продають місця у списках представникам регіональних кланів, а ті сидять у своїх кріслах роками і десятиліттями.

Коли ж мова заходить про захист реальних інтересів Вінниччини – суцільне мовчання. Згадаємо насильницький поділ області на нові адміністративні райони. Медичну реформу та закриття лікарень, з приводу чого ніхто не порадився з мешканцями області. Та багато чого іншого. Партійні функціонери хоч слово сказали? Ні, бо у Києві будуть сварити. За все вже домовилися.

Замкнене коло?

«Партія вінничан» – нова Україна, нові правила.

«Вінничани – за єдину, соборну, унітарну Україну. Але ми бачимо й інше – повне банкрутство нинішньої столичної влади та «старих» партій, які звикли грати за правилами олігархів. Просто подумайте – звідки в них гроші на сотні і тисячі «бордів», масовану рекламу на ТВ? А гроші олігархів доведеться відпрацьовувати. Тому Вінниччина – у зоні ризику, адже олігархи мають види і на залишки промислових активів, і на кращу в Україні землю сільськогосподарського призначення. Або «просто так» відкрили ринок землі? Якщо на місцевому рівні не відбудеться самоорганізації активної частини громади, можемо втратити й всю Вінниччину. А нам тут жити», – каже голова «ПАРТІЇ ВІННИЧАН» Микола Філонов.

«ПАРТІЯ ВІННИЧАН» буде брати участь у виборах. Уже створено координаційні комітети у більшості районів області: Бершадському, Шаргородському, Гайсинському, Жмеринському, Хмільницькому, Козятинському, Вінницькому та ін. Ведеться активна робота у соціальних мережах. До першої політичної сили, яка в центрі своєї діяльності поставила захист інтересів вінничан, уже приєдналася низка громадських активістів, серед яких відомий вінничанин Віктор Бронюк, який днями очолив обласну партійну організацію «Партії Вінничан».

«Наразі велика кількість справжніх патріотів та порядних людей можуть не потрапити на вибори. Тому що відсутнє фінансування невеликих та позапарламентських партій та через те, що деякі загальноукраїнські партії зосередились лише на виборах у Києві та в окремих регіонах, залишивши напризволяще багато місцевих політичних осередків, в яких є багато потужних та професійних людей. Це неправильно і неприпустимо.

Ми пропонуємо і закликаємо усі здорові, проукраїнські політичні та громадські сили громади Вінниччина об’єднатися, щоб спільно координувати наші дії, забезпечити принципи чесних і відкритих виборів, покласти край брудним методам взаємопоборювання, знайти спільний алгоритм підтримки єдиних кандидатів на очільників громад Вінниччини, для того, щоб отримати перемогу на виборах і забезпечити на Вінниччині руйнування корупційних схем і притягнення до відповідальності усіх чиновників, що зловживали владою», – голова «ПАРТІЇ ВІННИЧАН» Микола Філонов.

На заклик «ВІННИЧАН» об’єднатися вже відгукнулися представники інших політичних партій – «Свободи» у Шаргородському районі, «Народного контролю» у Бершаді, «РПЛ» в Жмеринці, «Руху Наливайченка» голова обласного осередку, «укропівці» та представники БПП і «Батьківщини» у різних районах області.

Чи можливі в області зміни?

Можливі. Якщо влада на Вінниччині перейде до представників місцевих територіальних громад – самих вінничан.

«ПАРТІЯ ВІННИЧАН» продовжує формувати команду. Не «під вибори», а на багато років вперед, бо Вінниччина, як і Україна – у нас одна.

Контактні дані для всіх, кому небайдужа доля рідного краю, а також тих, хто не лише чекає, а й готовий активно працювати для змін на краще:

Тел.: 067 316 07 37

Email: [email protected]

Наша команда – це ваша можливість стати координатором вашого району, кандидатом в депутати та кандидатом на міського голову, волонтером та нашим партійцем.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:08 У Гнівані 10-річна дівчинка постраждала в ДТП за участі легковика та КамАЗа photo_camera 10:12 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 9 липня 09:28 Чоловік з Ямполя обіцяв переправити через кордон, але потрапив під домашній арешт 08:22 Понад 200 ракет та дронів одночасно. Вінниччина пережила шість годин повітряної тривоги Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 08:14 Вітаємо Михайла та Федора. Свято, іменини, заборони та прикмети 9 липня 21:01 П'яний вінничанин на Volkswagen «літав» Немирівським шосе 20:21 «Чи здоровий сон у вінничан?»: професор б’є на сполох і радить, як приборкати шум у місті 20:12 Тріумф на Чемпіонаті світу. Вінницькі юніори здобули 8 медалей у спортивній радіопеленгації 19:15 «Дайте, я перевірю вашу сумку»: права споживачів, які найчастіше порушуються в магазинах 19:08 П'яне застілля закінчилося пограбуванням: чоловік побив жінку та забрав її речі 18:49 Стартує відкритий чемпіонат Вінниці з пляжного футболу серед чоловічих команд 18:23 Вінничанам із порушенням зору розповіли, як виявляти дезінформацію та фейки 18:05 НМТ-2025 у цифрах: що показали результати по Україні та як відзначилась Вінниччина photo_camera 18:04 У селі Гулі 14-річний мопедист потрапив у ДТП: його госпіталізували 17:17 У Вінниці зафіксували новий температурний рекорд. Про що варто памʼятати під час спеки? 17:17 Нашому малюку шість місяців — і він уже плаває!» Як у Вінниці з’явилися басейни Kinder SPA (Новини компаній) 16:40 Задушили та закопали: на Вінниччині винесли вирок за жорстокий розбій та вбивство 15:03 На Вінниччині п'яні хулігани побили 64-річного чоловіка палицями photo_camera 14:30 Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова: освіта майбутнього (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up