Нова родина для Жені та Лізи: у Вінниці створили прийомну сім'ю

Нова родина для Жені та Лізи: у Вінниці створили прийомну сім'ю
  • Вінничанка Ірина виховувалась у сім’ї разом з прийомними братиками та сестричками. Коли виросла, то вийшла заміж, народила доньку Анюту.
  • Зараз рідній доньці Ірини чотири роки. Родина створила прийомну сім'ю та взяла в свій дім ще двох дівчаток — Женю та Лізу.

У Вінниці прийомна родина підписала договір про влаштування на виховання та спільне проживання двох дівчаток, позбавлених батьківського піклування. Про це інформує Вінницька міська рада.

Сьогодні для Віталія та Ірини, які стали прийомними батьками, насправді є велике свято. Їх сім'я поповнилась двома прекрасними донечками.

Подружжя проживає у сучасному двоповерховому будинку. Щоб створити всі необхідні умови для дітей і сім'ї, їм буде виділено 50 тисяч гривень (25 тисяч за кожну дитину).

Відео дня

У Віталія та Ірини вже є рідна донечка Анюта, яка має 4 роки. Батьки розповіли, що з самого ранку Анюта з нетерпінням чекає на своїх сестричок Женю та Лізу.

— Наша біологічна донечка Аня із Євгенією та Єлизаветою знайомі. З першої їх зустрічі вони знайшли спільну мову, разом грались, щось одна одній розповідали, тому ми й щасливі, що все склалось саме так, — поділилась мати Ірина. — Прийняти рішення про поповнення нашої родини прийшло ще п'ять років тому, до нашого одруження. Адже я виховувалась у сім’ї, де завдяки батькам у мене з’явилися прийомні братики та сестрички. Разом нас було семеро. Тому ми одразу наважилися з чоловіком подарувати іншим діткам любов та турботу, в яких через певні причини її не було. Ми до цього готові.

За розповідями сім'ї, вони люблять їздити на відпочинок. Прийомний батько захоплюється риболовлею, а мати займається готуванням кондитерських виробів..

Свята подружжя проводять у колі родини, яка тепер стала ще більшою. 

Допомога від держави

Прийомним сім’ям надається постійне соціальне супроводження: правові, психологічні, соціальні, медичні та інформаційні послуги. А також державою надаються кошти на утримання дитини та виплачується грошове забезпечення одному із прийомних батьків.

У службі у справах дітей Вінницької міської ради додають, що держава зберігає за прийомними дітьми статус дітей, позбавлених батьківського піклування, та всі відповідні пільги, передбачені законодавством.

— На необхідні потреби новоспеченої сім'ї буде виплачуватись державна допомога по програмі “Гроші ходять за дитиною” у розмірі 2,5 прожиткових мінімумів на кожну прийомну дитину (щомісячно), а також грошове забезпечення батькам, як заробітна плата від держави, у зв'язку з тим, що вони уклали відповідний договір із міською радою, — розповіла начальниця Служби у справах дітей Вінницької міської ради Людмила Шафранська.

Як допомогти дітям отримати сім'ю?

Наразі Служба у справах дітей Вінницької міської ради запрошує до співпраці всіх вінничан, які готові допомогти дітям отримати сім'ю.

Звернутися можна за телефонами:

  • 65-10-74,
  • 50-90-61.
     

Читайте також:

Муніципальна допомога вінничанам: хто зможе отримати 500 гривень

Допомога від ООН: у Вінниці триває реєстрація на грошову допомогу

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up