Небезпечний для здоров'я. З обігу вилучили майже три тонни фальсифікату меду

Небезпечний для здоров'я. З обігу вилучили майже три тонни фальсифікату меду
  • Таку велику партію небезпечного меду виявив оператор ринку «Мед Поділля».
  • Фахівці провели експертизу і встановили, що продукт містив у собі фальсифікат.

З обігу вилучили 2858 кг меду. Про це розповіла Держпродспоживслужба.

— Надійшло повідомлення від оператора ринку ТОВ СП «Мед Поділля» про те, що до його складу надійшла партія меду з підозрою на фальсифікацію, — йдеться у повідомленні. — Для підтвердження або спростування по даному факту державними інспекторами Головного управління при здійсненні позапланового заходу державного контролю було відібрано 10 зразків продукції меду з подальшим дослідженням у Вінницькій державній регіональній лабораторії Держпродспоживслужби.

Дослідження показало, що відібрані зразки меду не відповідають ДСТУ, мають в свому складі ГМФ (гідрооксиметилфурфурол) та діастазне число (до безводної речовини). Спеціалісти встановили, що такий мед є небезпечним і може становити загрозу для здоров’я людини.

Відео дня

Вилучений мед мають знищити.

 

Читайте також:

Захворюваність стрімко росте, є уже перебої з киснем. Ситуація з COVID-19 на Вінниччині

Аварія на газопроводі. У Вінниці виявили два витоки блакитного палива

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:02 На Брацлавській п’яний водій Hyundai влетів у зустрічне авто play_circle_filled 09:40 Без води та світла: оперативна інформація про відключення 4 липня 09:11 У Вінниці попрощаються з Олександром Вуглицьким, який загинув, рятуючи побратима 08:10 Сьогодні професійне свято правоохоронців України. Іменини, заборони та прикмети 4 липня Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 21:00 Вінницька область очолила рейтинг регіонів за кількістю антикорупційних вироків 20:04 У Северинівській лікарні відкриють одне з перших в Україні сучасних відділень онкореабілітації 19:19 Обіцяють гроші — крадуть ваші дані: як працює фішинг і чому це небезпечно 19:06 На Вінниччині виписали понад 1600 штрафів за перевантаження фур, та загалом порушень меншає 18:22 «Мамо, не звинувачуй себе»: як у Буші загоюють серця після втрати синів на війні 18:05 Трояндовий рай у Великій Кісниці: родина Гуровських вирощує понад десять тисяч квітів photo_camera 17:32 Суд скасував генплан, але Агрономічна сільрада хоче дорогу: що відбувається на провулку Весняному? play_circle_filled photo_camera 17:04 Вінничанин отримав десять років ув'язнення за проросійські дописи в соцмережах 16:15 У Вінниці об’єдналися дві відомі автошколи — тепер це «Водій Плюс» (Новини компаній) 15:58 Судитимуть за «смердючий бізнес»: керівника вінницької філії «Укрветсанзаводу» звинувачують в екозлочині 15:49 Сотки за мільйони: де у Вінниці продають комунальну землю? 15:10 Калинівська громада отримала трофейний російський дрон від військових photo_camera 13:42 «Казав, що після війни буде частіше приїжджати у Могилівку»: попрощалися з льотчиком F-16 Максимом Устименком 13:38 Підсумки НМТ: на Вінниччині 84 школярі отримали максимальні 200 балів 13:17 Хочеш більше енергії? Сходи на йогу або стретчинг (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up