Наймолодша художниця України живе у Вінниці. Їй три роки

Наймолодша художниця України живе у Вінниці. Їй три роки
  • Маленька вінничанка Анастасія Барчишена намалювала чотирнадцять картин та відкрила свою першу виставку.
  • Її мати розказала, що Настя робить усе сама, а відомі митці були вражені талантом дитини.
  • Дівчинка має тепер й свій національний рекорд — є наймолодшою художницею України

Від сьогодні, 19 квітня, у «Галереї XXI» відкрили виставку живопису. Її особливість в тому, що всі картини намалювала трирічна дитина — Анастасія Барчишена. Відкривали виставку з урочистостями та десятком камер медійників.

Далі мати Насті, Анна Барчишена, розказала, що її донька намалювала всі 14 картин акриловими й олійними фарбами сама, без допомоги.

Відео дня

— Моїй доньці три роки, а вона вже малює на рівні шести - восьми років. Насті не треба моя допомога у малюванні: я їй не вказую, що на цій картині краще пряму лінію провести, для прикладу, а на іншій — хвилясту. Тільки пояснюю, яким краще кольором малювати, — казала пані Анна.

Вона також розказала, що дівчинка намалювала всі картини на виставці за один рік.

— Настя за раз малює картину — бере пензлик та малює поки не закінчить, нічим не можна відволікти. Якщо якась велика картина, то малює її десь дві години.

Далі журналісти спробували поговорити з Настею. Але дівчинка збентежилася, почервоніла та пригорнулася до матері. Тому Анні доводилося бути «перекладачем» того, що казала донька.

— Настюш, у тебе такі чудові картини. А що саме тобі подобається малювати? А який колір тобі найбільше подобається? Хочеш стати художницею, коли виростеш? — питають журналісти, намагаючись розговорити 3-річну художницю.

Усе ж через матусю Настя відповіла, що її улюблений колір — рожевий.

Після журналістського «допиту» дівчинку привітали депутатка облради Людмила Станіславенко, яка виявилася їй тіткою; міні-міс Вінниці Даша Журбенко, що висловила захоплення картинами Насті; народний художник України Володимир Козюк, який був вражений малюнками дівчинки.

І нарешті вручили відзнаку від національного проекту «Книга рекордів України», що вона є наймолодшою художницею нашої країни.

Подивитися на картини Анастасії можна у будь-який день. Виставка триватиме до 26 квітня у Галереї сучасного мистецтва «Арт-шик» (Артинова, 12а, 4 поверх) У будні: 10:00 - 20:00; субота — 10:00 - 19:00; неділя — 10:00 - 18:00. Вхід вільний.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:02 Суд відправив під варту чоловіка за смертельну ДТП у Гайсинському районі 08:09 Сьогодні відзначається День Європи. Історія, заборони та прикмети 9 травня 21:00 Вінниччина заробила найбільше в агросекторі — майже 293 мільярди гривень за минулий рік 20:09 Бійці «Червоної Калини» отримали відзнаки за стійкість на передовій Від читача 11:23 Як отримати право на захист, коли вина відсутня 19:05 Держава повертає своє: на Вінниччині через суд відібрали гідроспоруди вартістю понад 250 мільйонів 18:33 Відтепер увесь бензин — зі спиртом: чи погано це та яка ситуація на АЗС Вінниці? photo_camera 18:12 На Вінниччині перевірили понад 400 об’єктів водопостачання. Що показали результати 17:10 Пілот штурмової авіації Ігор Пархоменко отримав найвищу державну нагороду 16:34 «Гітлерівців з караваєм не зустрічали»: записки лікаря «Пироговки» під час окупації Вінниці 16:03 Карен Аветісян, який у січні збив двох студенток у центрі Вінниці, отримав умовний термін play_circle_filled 15:15 Порівнюємо зарплати у Вінниці та сусідніх обласних центрах: як вони змінилися з минулого року 14:45 В сімейному шаховому турнірі змагалися всі – від дошколяриків до пенсіонерів 14:35 У селі під Баром зловили наркоділка з 47 кілограмами канабісу. Суд дав йому дев’ять з половиною років тюрми 14:25 Дитячі розважальні центри Вінниці або чим зайняти діток у холодну пору року (партнерський проєкт) 13:42 У Вінницькій колонії «смотрящий» влаштував шахрайську схему, видуривши півмільйона гривень 13:35 Як добре знаєте нові назви вулиць Вінниці? Пройдіть тест від «20хвилин» 13:06 Вінницький підприємець сплатив 4,5 мільйона податків після візиту БЕБ 12:44 В Стрижавському будинку-інтернаті влаштували концерт «Вишиванки моєї мами» 12:04 У Жмеринській лікарні облаштовують реабілітаційне відділення для цивільних та військових
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up