4,5 тисячі вінничан без електроенергії: Міненерго про ситуацію в регіонах

4,5 тисячі вінничан без електроенергії: Міненерго про ситуацію в регіонах
  • В Україні внаслідок негоди, через бойові дії та технологічні порушення, знеструмлений 521 населений пункт в одинадцяти областях. Що на Вінниччині?

В Україні через негоду залишились без електрики понад пів тисячі міст і сіл у 11-ти областях. За даними Міненерго, станом на ранок унаслідок негоди в Україні були знеструмлені 368 населених пунктів. Крім того 444 населені пункти залишилися без світла через бойові дії та технологічні порушення.

На Вінниччині, зокрема, через технічні причини знеструмлені повітряні лінії. Наразі 4,5 тисячі споживачів без електроенергії. Тривають роботи з пошуку та усунення пошкоджень. 

  • Київщина

Через технологічні порушення знеструмлено дві повітряні лінії, без світла 15 населених пунктів (1,8 тисячі споживачів без електроенергії). Усунення пошкоджень і увімкнення світла планується впродовж дня.

Відео дня
  • Чернігівщина

Через негоду знеструмлено 14 населених пунктів (3,3 тисячі клієнтів). Внаслідок бойових дій залишаються без світла 12 населених пунктів — 1,2 тисячі споживачів.

  • Дніпропетровська область

Внаслідок технологічних причин без електроенергії залишились три населені пункти (4,5 тисячі точок обліку). Відновлено електропостачання 13,6 тисячам абонентів. Залишаються знеструмленими 8,6 тисячі споживачів. Посилено аварійно-відновлювальні роботи. Через бойові дії в області знеструмлювалися 622 абоненти — на ранок усіх заживлено.

  • Донеччина

Внаслідок бойових дій знеструмлено шість населених пунктів (3,9 тисячі абонентів). Відновлено електропостачання в 40 населених пунктах (9,7 тисячі споживачів). Залишаються без електропостачання 116 населених пунктів — 119 тисяч точок обліку.

  • Запорізька область

На ранок заживлено 3,7 тисячі споживачів. Через бойові дії і технічні причини — без світла 64 населених пункти, близько 26 тисяч точок обліку.

  • Сумщина

Внаслідок бойових дій знеструмлено 56 населених пунктів (2,6 тисячі споживачів). Отримано штормове попередження.

  • Кіровоградщина

Через складні погодні умови від електропостачання наразі відключено 15 населених пунктів (2,8 тисячі користувачів).

  • Харківщина

Через бойові дії залишаються знеструмленими майже 17 тисяч споживачів. На ранок відновлено електропостачання 43 абонентам. Отримано штормове попередження.

  • Херсонщина

На ранок заживлено 19 населених пунктів, (8,9 тисячі точок обліку), які були знеструмлені внаслідок негоди. Залишаються без електропостачання ще 30 населених пунктів – близько 15 тисяч абонентів.

В енергосистемі Україні 29 листопада зафіксували дефіцит електроенергії, пов'язаний зі зростанням споживання через важкі погодні умови та одночасне включення в мережу тисяч користувачів із постраждалих від негоди регіонів.

Разом з тим в Міненерго повідомили, що застосування планових відключень побутових споживачів не планується. Ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована.

Проте енергетики все ж закликали українських громадян ощадливо споживати електроенергію протягом всього дня.

«Ощадливе споживання не означає, що потрібно вимкнути і сидіти у темряві. Достатньо вимкнути світло там, де воно не потрібне й уважно поставитись до того, як ви користуєтесь потужними електроприладами: залишити працювати тільки найнеобхідніше, а всі нетермінові справи перенести на вечір та ніч після 18.00», — пояснили в «Укренерго».

 

Читайте також:

Ремонтують мережі та водогін: «Цілодобова варта» про ситуацію у комунальній сфері міста

Третя платіжка за газ: коли буде і за що платити вінничанам?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up