На Вінниччині від сьогодні заборонено ловити рибу. Що потрібно знати?

На Вінниччині від сьогодні заборонено ловити рибу. Що потрібно знати?
  • З 11 квітня 2022 року на всіх рибогосподарських водних об’єктах Вінницької області починається весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів.
  • Вінницький рибоохоронний патруль розповів, про що треба знати.

Терміни заборони:

  • у річках та їх притоках з 11 квітня по 30 травня (включно);
  • водосховищах, озерах, ставках з 11 квітня по 20 червня (включно);
    (за винятком ізольованих природних або штучно створених водних об’єктів, наданих у користування для потреб аквакультури);
  • у р. Дністер з усіма притоками з 11 квітня по 20 червня (включно).

Також триває заборона на вилов раків у всіх рибогосподарських водоймах з 1 грудня по 30 червня (включно).

Заборонено під час нересту:

  • використання плавзасобів (човнів) у визначених місцях нересту,
  • промислове рибальство,
  • здійснення підводного полювання,
  • проведення змагань зі спортивного рибальства,
  • проведення днопоглиблювальних, вибухових та інших робіт,
  • добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту водних біоресурсів.

Дозволяється любительське рибальство до 3 кг риби на одну особу однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега у місцях, визначених у переліку та на інших водоймах в адміністративних межах населених пунктів.

Громадян закликають не порушувати правил любительського та спортивного рибальства.

Якщо Ви стали свідком незаконного вилову водних біоресурсів прохання телефонувати на «гарячу лінію» Вінницького рибоохоронного патруля за телефонами: (068) 018-37-52 та (073) 004-86-06.

 

Читайте також:

У цей день вітаємо Остапа та Марка. Історія та прикмети 11 квітня

Компенсація за втрачене через війну майно: як подати заявку через «Дію»

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up