Під Козятином спалахнув електровоз. Загоряння гасили три екіпажі пожежників

Під Козятином спалахнув електровоз. Загоряння гасили три екіпажі пожежників
  • У Козятинському районі загорівся поїзд. На щастя, обійшлося без жертв. Рятувальники розповіли перші подробиці.

Сьогодні, 10-го грудня, близько 13.00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що поблизу станції Сестринівка Козятинського району горить електровоз.

На виклик направили рятувальників бригади з Козятина та дві місцеві пожежні команди сіл Махнівка та Самгородок.

Під Козятином спалахнув електровоз. Загоряння гасили три екіпажі пожежників, фото №1 на сайті 20minut.ua

— По прибуттю бійців Служби з надзвичаних ситуацій з'ясувалося, що загоряння сталося в середині п’ятого моторного відсіку електровозу та площі 2 квадратні метри. Силами рятувальників о 13.55 пожежу локалізували, а о 14.00 годині загасили, — кажуть у відділі комунікації Служби порятунку «101».

Під Козятином спалахнув електровоз. Загоряння гасили три екіпажі пожежників, фото №2 на сайті 20minut.ua

Наразі причина пожежі встановлюється фахівцями.


Читайте також:

Смерть під колесами потягу: загибель 19-річного Богдана сколихнула Гнівань. Перші подробиці
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up