На Князів Коріатовичів хочуть звести паркінг

На Князів Коріатовичів хочуть звести паркінг

У Вінниці стартувало громадське обговорення щодо будівництва паркінгу. Його планують звести по вулиці Князів Коріатовичів.

Про це повідомлять на сайті міської ради.

Протягом місяця вінничани зможуть внести своє пропозиції та зауваження.

Зробити це можна за адресою: місто Вінниця, вулиця Соборна, 59, кабінет 710. Також доступні наступні телефони: 59-51-59 та 59-51-55.

До речі, замовником даної документації є Дмитро Дворкіс.

Даний паркінг розміститься в районі будівництва Набережного кварталу

 

На Князів Коріатовичів хочуть звести паркінг, фото №1 на сайті 20minut.ua

Читайте також:

На Вишеньці роблять нову еко-парковку. А як виглядає стара? (ФОТО)
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up