На горбі по Тиврівському шосе влаштували стихійне сміттєзвалище

На горбі по Тиврівському шосе влаштували стихійне сміттєзвалище
  • Там валялися розкидані шмарки бетону, цегли та ґрунт. Інспектори Муніципальної варти видали припис на порушника.

До Муніципальної варти надійшло звернення, щодо будівельних відходів на території загального користування по Тиврівському шосе.

— Відповідальній особі за утримання території було видано припис та роз’яснено, що згідно п.п. 2.12.1(4,5,10) 4.1.8(2) правил благоустрою території Вінницької міської територіальної громади, забороняється на території зелених насаджень влаштовувати звалище сміття, — зазначають у повідомленні.

У варті додають, що про результат виконання припису проконтролюють.

Відео дня

 

Читайте також:

У Вінниці виділять 90 тисяч гривень на лабораторну перевірку якості води

Вода в громадських криницях на «Вишеньці». Де безпечно попити джерельної?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Лариса Слободянюк
    Нажаль це не поодинокі випадки.Маємо дачний будиночок не подалік с.Сальник ,  на початку 62 лінії зробили смітник,ті хто проживає постій не виносять сміття до відведенного місця ,а кидають де заманеться.Робили зауваження, фото, говорили з управлінням садового товариства Калинка, реакції нуль.
  • Сергій Романов
    У нас по всій області, в кожному селі і навіть багатьох райцентрах по декілька стихійних звалищ. Система керування обасттю зверху вниз не думає і не знає про цю існуючу проблему. Те що і доріг немає думаю і говорити не варто.
  • Місцевий
    За своєю чисельністю, і відповідною  немалою зарплатою, ця так звана Муніципальна варта, крім видачі  нелегальних приписів і так званого  їхнього контролю, більше нічого не може і не вміє.

keyboard_arrow_up