На баланс Вінниці забрали комунальні підприємства Десни. Що від того жителям селища?

На баланс Вінниці забрали комунальні підприємства Десни. Що від того жителям селища?
Серед найближчих планів — ремонт центральної дороги у Десні
  • Школу, амбулаторію та комунальне підприємство «Затишок» селища Десна забрали на баланс вінницьких органів влади.
  • Селищний староста Галина Обливач розповіла, що це роблять, аби в подальшому місто вкладало кошти у ремонт цих об’єктів.
  • Чиновниця розповіла про найближчі плани як зміниться Десна.

Сьогодні, 25 січня, депутати міськради прийняли рішення взяти на баланс вінницького департаменту житлового господарства комунальне підприємство «Затишок». Працівники цієї компанії займаються обслуговуванням багатоповерхівок та приватного сектору, а також забезпечують ремонт мереж до них.

Раніше депутати міськради передали на баланс міста деснянську школу-дитсадок, амбулаторію, приміщення колишньої селищної ради. Запитали у селищного старости Галини Обливач, що це значить і чого очікувати від цього жителям Десни?

— Неодноразово говорила, що від приєднання до Вінниці ми чекаємо на розвиток інфраструктури: ремонти доріг, навчального закладу, амбулаторії; покращення життя мешканців громади та умов співіснування Десни та Вінниці.

Відео дня

Для прикладу, в приміщенні колишньої селищної ради вже зроблено відділення «Прозорого офісу», де працюють фахівці з надання соціальних послуг, земельних ресурсів та адміністратор, — казала селищний староста.

Галину Обливач депутати призначили членом виконавчого комітету Вінницької міськради

Питаємо, а коли деснянцям очікувати інфраструктурних змін?

— Про це я мала мову з міським головою Сергієм Моргуновим та дізналася, що виготовляється проектно-кошторисна документація на ремонт навчальної школи-дитсадка. Також ми отримали кошти від Мінрегіонбуду на ремонт центральної дороги по селищу з облаштуванням тротуарів. Сподіваюсь, місто Вінниця також профінансує цей проект. Це найближчі плани, — відповіла Галина Обливач.

Нагадаємо, селище міського типу Десна приєднали до Вінниці у кінці 2018 року. Із 2019-го в нас створена Вінницька міська об’єднана територіальна громада.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Olvol
    Зробіть проїзд Вінниця - платформа стадниця у поїзді по 5 гривень, а не по 10 і люди будуть їздити. Бо ж поїздом скоріше, всього 7 хвилин
  • Sergey Metelyov
    Лучше бы объяснили зачем Виннице это присоединения? Пока ясно что туда нужно только вкладывать
    Sergey Metelyov reply Sergey Metelyov
    ответ в стиле вилами по воде писано)
  • Евгений Окрема
    А що зміниться для вінничан?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:51 На Вінниччині за добу згоріли 17 гектар екосистем та вісім будинків photo_camera 09:13 На Жмеринщині зіткнулися легковик та маршрутка: є загиблий та семеро поранених photo_camera 08:01 Сьогодні — Великдень. Історія, традиції та прикмети 20 квітня 21:01 Ремонт на Брацлавській: хто зможе проїхати та які зміни в русі громадського транспорту Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 20:04 Рятувальники винесли непритомну жінку з палаючого будинку в Брацлаві photo_camera 19:11 Радісна звістка: п'ятеро вінничан повернулися додому з полону. Наймолодшому — 20 play_circle_filled photo_camera 19:09 На Привокзальній Volkswagen збив 55-річного пішохода 18:20 Підлітки з Балаклії позмагалися з вінничанами в футболі, легкій атлетиці і боксі photo_camera 18:17 У Вінниці затримали 27-річного наркозакладчика з амфетаміном 17:25 Пенсії зростають, але не встигають за цінами. Які виплати у вінничан? 17:14 «Нива» не змогла продовжити переможну серію. Поступилася в Чернігові 16:43 На Вінниччині за добу ліквідували 28 масштабних пожеж на відкритих територіях photo_camera 16:01 На велодоріжці водійка Peugeot збила 15-річну дівчину на електросамокаті 15:08 Вінницькі надзвичайники перевірили храми до Великодня play_circle_filled 15:00 Привітання Юлії Тимошенко та народного депутата від ВО «Батьківщина» Олега Мейдича (Пресслужба партії ВО «Батьківщина») 14:45 Жінка з парасолькою: розповідаємо історію скульптури біля готелю «Франція» 14:02 Біля Бродецького у ДТП загинув 84-річний мотоцикліст з Бердичева 13:13 Аварія біля Василівки: четверо людей у лікарні після зіткнення двох авто photo_camera 12:12 До якого храму підете освячувати великодні кошики? Ми запитали вінничан
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up