«Макові булки не їжте за кермом». Активісти влаштували пікет судді Ковбасі

«Макові булки не їжте за кермом». Активісти влаштували пікет судді Ковбасі
Один з учасників акції «макового» протесту
  • З десяток молодих людей з цивільного корпусу «Азов» прийшли з маковими булками на засідання міського суду
  • Це акція протесту судді, що скасував протокол патрульних щодо водія, якого піймали «під кайфом» через булочку з маком
  • Після протесту активісти перевіряться в наркологічному диспансері

Сьогодні, 0 9:30 мало розпочатися засідання судді Юрія Ковбаси. Слуга Феміди мав розглянути справу судовиконавця Сергія Дейдишина, якому патрульні виписали протокол через керування авто в стані наркотичного сп’яніння.

Суддя Юрій Ковбаса пояснив активістам, що це перший випадок в його судовій практиці

На початку березня цей самий суддя вже виправдав одного з перепинених патрульним поліцейськими водія. За ознаками, кермувальник був під дією наркотиків. Медики підозри правоохоронців підтвердили. Проте, в рушенні суду слуга Феміди встановив:

Відео дня

«Міг і не перебувати у стані наркотичного сп’яніння, вживши у свій раціон булочку з маком», — йдеться у постанові суду.

На вулиці перед судом активісти зібралися, щоб поїхати в наркодиспансер. Будуть перевірятися, чи є від булок з маком опіати?

І на сьогодні, 22 березня, активісти запланували акцію протесту: з’їсти перед суддею Ковбасою булочку з маком та почути відповідь на питання, чому виправдовують водія «під кайфом» за такою дивною причиною.

Суддя Юрій Ковбаса на засіданні знову повторив строки з постанови суду. Та додав, що це перший випадок за його судову практику:

— Я порадив своїм друзям та рідним, що не треба вживати булки з маком перед тим, як сідати за кермо, — казав суддя міського суду.

Активісти перед ним з’їли приблизно 15 булок з маком. Проте, як розповідав активіст цивільного корпусу «Азов» Ярослав Яремчук, акція ще не закінчилася:

Ми поїдемо в наркодиспансер та перевіремо, чи є в нас ознаки наркотичного сп’яніння через кілька булочок з маком. Якщо в нашій крові не виявлять опіатів чи інших наркотичних речовин, то це недовіра судді Ковбасі та будемо вимагати, щоб суддя поніс за відповідальність, — казав Яремчук.

Загалом, громадські активісти з`їли приблизно 15 булочок з маком

Як написала у своєму фейсбуку активістка Нацкорпусу «Азов» Ольга Бунич, результати тесту на вміст наркотичних речовин виявилися негативними.

«Результати негативні. Перевіряли в присутності поліції», — написала Бунич

Фото Ольги Бунич, активістки Національного корпусу "Азов"

Раніше лікар-нарколог Гліб Головатий роз’яснив журналістам «20хвилин», що булочка з маком не може викликати ознак наркотичного сп’яніння.

Читайте також:

Суд через булочку з маком виправдав водія, якого піймали «під кайфом»

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (32)
  • Ирина Яремчук
    На відео не Ярослав, а Олександр Яремчук!

    Виправте помилку!!
  • З.А.Глядач
    "На вулиці перед судом активісти зібралися, щоб поїхати в наркодиспансер"

    Здається,цим "ахтивістам" не до наркодиспансеру потрібно,а до психоневрологічного.
  • Бандит Аль Капоне
    Щодо рішення суду - шановні ЧОМУ усі стараються когось ЗРОБИТИ винним або нав'язати своє "МНЕНИЕ" не маючи ДОСТАТНЬОЇ ОБІЗНАНОСТІ в чому небудь? Я, наприклад, не бачив їх і мені було б цікаво їх дослідити. Тому, в даний час, я НІЧОГО не можу сказати з цього приводу.

    Хто ознайомлювався з Актом огляду лікаря або взагалі з будь якими матеріалами справи, поділіться, будь ласка.  



    В даному випадку це виглядає, наче Ви вихваляєтеся усім який у Вас хороший і грайливий "Кіт Шредінгера". Ви ніби то знаєте, що він десь є в коробці але насправді, Ви ще й не відкривали цю коробку і не маєте жодного уявлення чи Ваш кіт взагалі живий...
  • Бандит Аль Капоне

    І питання до активістів (не по темі "бклок з маком"). Ви то на результати свого тесту дивилися? Чому у вас показники тесту на амфітаміни знаходяться на межі чутливості (тестової полоси практично не видно)?

    http://image.prntscr.com/image/c05b7fba5e9348bb9a1d443a42e305d6.png

    Так, за інструкцією такий тест є негативним. Але б'юся об заклад, якби ви його пройшли на годин 5 раніше він би виявився позитивним.

    Перше питання поліції, нарколога - що Ви вживали?

    Дайте будь ласка відповідь на нього. Мені (та й думаю і іншим) просто цікаво це дізнатися.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Від заробітку до в'язниці: у Хмільнику викрили двох наркоторговців photo_camera 20:12 У Жмеринці п'яний водій пропонував поліції хабар у 20 000 гривень 19:23 Як засмагати безпечно для здоров'я? Взяли рекомендації у дерматолога 19:01 Дві людини захворіли на лептоспіроз цього року на Вінниччині. Що це за інфекція? Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба! 18:35 Де мають гратися наші діти, якщо дитячі майданчики занедбані? play_circle_filled 18:08 Пухлина вагою п’ять кілограмів: у «Пироговці» провели складну операцію photo_camera 17:27 «Я всіх вас тут уб’ю!» Гвардієць накрив собою гранату у вагоні поїзда — війна однакова і вчора, і нині 17:10 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 17:07 Пропагандувала навіть у судовій залі. Вінничанка отримала строк за виправдання агресії рф 16:37 Пʼяний за кермом не основна загроза. Як судять за ДТП із потерпілими та загиблими? 16:06 Штучна шкіра та новий досвід: Вінницький опіковий центр поглиблює співпрацю з Тайванем photo_camera 15:06 Мартинівка отримала власне бомбосховище на майже 170 квадратів photo_camera 14:02 Буревій пройшов на Вінниччині. Надзвичайники виїжджали прибирати повалені дерева photo_camera 13:13 У Вінниці вшанували 16 медиків, які загинули на війні photo_camera 12:02 Мінісенсація у Подільському зоопарку — вперше народилася патагонська мара 11:22 На Вінниччині затримали чоловіка, який за $9000 переправляв ухилянтів за кордон play_circle_filled photo_camera 10:16 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде води 10 липня 09:45 Як уникнути болю та врослих нігтів? Рішення від фахівців знайдено (партнерський проєкт) 09:24 Вінниця прощається з воїном: на Сумщині загинув 50-річний Олександр Васильківський
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up