Громада Вінниці підтримує Балаклію: передають 10 мільйонів гривень

Громада Вінниці підтримує Балаклію: передають 10 мільйонів гривень
  • Виконком вирішив передати прифронтовому місту на Харківщині субвенцію з бюджету Вінниці. 
  • Йдеться про суму 10 мільйонів гривень, які витратять на будівництво обʼєкта критичної інфраструктури. 
  • Остаточне «Так» ще мають сказати депутати на сесії Вінницької міськради.

З тексту рішення від 8 травня №990 читаємо, що пропонують спрямувати з вінницького бюджету 10 мільйонів гривень на співфінансування проєкту з будівництва когенераційної установки для виробництва електричної енергії в Балаклії.

Після введення в експлуатацію когенераційну установку бере на баланс комунальне підприємство «Балаклійські теплові мережі».

Якщо ж субвенцію не вдасться використати у 2025 році, то Балаклійська міська військова адміністрація може залишити її на рахунку в бюджеті громади, щоб використати у 2026 році. Але виключно на будівництво когенераційної установки.

Відео дня

«За» таке рішення ще мають проголосувати депутати Вінницької міськради, і ще його треба буде погодити із Мінфіном України.

Два автобуси Solaris Urbino 12, нагадаємо, які Вінниця отримала в подарунок від міста-побратима Кельце, передали Балаклії.

 

Читайте також:

На 60 мільйонів гривень вінницька мерія купує дрони для ЗСУ — подробиці

Своє СТО та 15 мільйонів «під матрацом». Що є в найбагатших мерів на Вінниччині?

Чи зможете пройти цей музейний тест на 10 із 10? Опитувальник від «20хвилин»

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up