«Господи Боже, який кошмар»: зняли, як на Брацлавській горить авто
- У Вінниці зайнявся легковий автомобіль. Вогонь почав його швидко огортати.
- Вінничанка усе зафільмувала на телефон та опублікувала емоційне відео.
Інцидент стався близько 18 години 5 листопада.
Зі слів авторки ролику, горів автомобіль на вулиці Брацлавській навпроти Прозорого офісу.
«Господи Боже, який кошмар. На площі горить машина. Боже, який кошмар. Цікаво чи викликали уже... Екерний бабай, — емоційно дівчина коментує відео.
Дивіться і ви, як все відбувалося:
Зазначимо, що вранці 5 листопада на Немирівському шосе зіткнулися Daewoo, Toyota та тролейбус. Одна машина загорілася, її водійку люди діставали з салону. Вона була без свідомості. Деталі у матеріалі: Потрійна ДТП із займанням на Немирівському шосе. Зіткнулися Daewoo, Toyota та тролейбус
Читайте також:
Понад 700 нових випадків та 19 смертей. Дані по захворюваності на COVID в області
В Україні понад 26 тисяч нових випадків. Ковід ситуація по регіонах
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Євген КовальА помочь даже не попробовали. Разве нет ни у кого огнетушителей в машине.. просто мимо все проходят...это страшно -
Вадим ДмитриевАвто быстро горят. Если не будет очевидцев возгорания с огнетушителями, то пожарникам часто остается потушить разве что выгоревший кузов. -
vik nнешоновне 20 минут скилькы вы ищэ будете вдаляти мои праведни коменты ? .вы же сами писали пишешь ты кумунтуе вся вынниця.я пишу а вы вдаляете -
Andrey SafatyukЦе не машина, а роздодбане відро ,,таврундель''
Вадим Дмитриев reply Andrey SafatyukТем не менее. Даже "таврунделеводы" защищены от остановленного городского и межобластного транспорта.