Фестиваль зарядки. Спортивні школи змагалися у танцювальному батлі

Фестиваль зарядки. Спортивні школи змагалися у танцювальному батлі
  • До Дня здоров’я, 4 квітня, у центрі Вінниці влаштували спортивний фестиваль
  • Сім спортивних шкіл змагалися між собою, аби визначити, хто найкраще виконує зарядку
  • Хто здобув перемогу та які спортсмени виступали?

Поблизу міськради, на майдані Незалежності, провели фестиваль зарядки. У ньому взяли участь одразу кілька десятків спортсменів – учнів міських спортивних шкіл. Вік учасників від 7 до 15 років.

При цьому діти та підлітки показували не тільки елементи зарядки, а й танцю. А щоб малі не заплуталися у комбінаціях, їм під час виступу підказували тренери. Учні кожної спортивної школи виступали протягом трьох хвилин.

Відео дня

Запитуємо після виступу в однієї з тренерок, чи дійсно вони такі вправи роблять перед заняттями?

— Так. Ми ще використовуємо елементи з дзюдо, самбо. Так діти краще розігріваються перед заняттями. Літом частіше виступаємо на вулиці.

— Як думаєте, хто ваш найбільший конкурент у цьому батлі?

— Найкраще виступили, на мою думку, дівчата зі школи №1. Там художня гімнастика, їм легше перемагати в подібних змаганнях. Бо, знаєте, це ж їхня сфера, їхня стихія, — розказала заступниця директора спортивної школи №5 Тетяна Кравець

Судили вінничан працівники департаментів міської ради. Ті команди, що вибороли «золото» та «срібло» вони обрали без проблем. А от за третє місце довелося поборотися одразу трьом командам, між якими оголосили аж два танцювальних батли.

І вже через 10 хвилин міські чиновники готові були назвати переможців:

  • 1 місце — команда міської дитячо-юнацької спортивної школи №1

  • 2 місце — МДЮСШ №5

  • 3 місце — МДЮСШ №3

Спортивні школи, що брали участь у танцювальних батлах: МДЮСШ №1, МДЮСШ №2, МДЮСШ №3, СДЮСШОР з баскетболу, МДЮСШ №5, МДЮСШ №6, МКДЮСШ «Вінниця».

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Сепар Торонтуй

    Чудновский, харе чудить. Где ты это слово нарыл? Сам придумал?
  • Жора

    А когда  будут делать гимнастику эти  жирные чиновники , тот что правее от Ревы так  штаны уже не налазят на живот )))))))



    хахахахахахахахах и еще раз ха)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:19 Через технічний збій в IT системі Укрзалізниці не працюють онлайн сервіси 09:18 Шоколадний скандал: у дубайському десерті знайшли небезпечні речовини 09:04 На Central Bowl збирали допомогу ЗСУ 08:57 «Нива» в гостях мінімально поступилася «Поліссю-2» із Житомира Від читача 13:43 Здорове харчування: корисні звички та прості поради для щоденного меню 08:22 Сьогодні вітаємо метеорологів та Анастасію. Історія та прикмети 23 березня 21:01 Занепад історії: унікальний палац у Хмільнику руйнується на очах photo_camera 20:06 Браконьєр у Могилівці наловив раків на 130 тисяч гривень photo_camera 19:24 Прагне побити росіянина: Сергій Богачук повернеться додому лише з поясом чемпіона світу 19:04 Експерти пропонують обмежити рух на Соборній для комфорту містян 18:09 Масштабні пожежі на Вінниччині продовжуються. Рятувальники гасили полум'я на 56 гектарах photo_camera 17:02 Тест до Дня таксиста: як добре знаєте професійний жаргон водіїв? 16:09 Нічний конфлікт у Калинівці: чоловік з ножем напав на сусіда 15:17 Кліщі прокинулися з теплом. Як захиститися від небезпечних укусів? photo_camera 14:21 Вінницькі «греки» жили у підвалах на Соборній. Про минуле громади ассирійців 13:39 Нічна спроба пограбування «Вінницької реберні». Злодія спіймали «на гарячому» 13:10 Які проблеми у Вінниці вас найбільше хвилюють? Ми запитали 12:13 Системні порушення у Вінницькому кардіоцентрі: МОЗ вимагає кадрових рішень 11:16 Пам'ятаємо той спокій: світлини Вінницького вокзалу у часи карантинної тиші photo_camera 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 17 — 22 березня photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up