Донька загиблого прикордонника з Вінниччини отримала паспорт від президента

Донька загиблого прикордонника з Вінниччини отримала паспорт від президента
  • Під час урочистих заходів з нагоди Дня Української Державності та Дня хрещення Київської Русі президент Володимир Зеленський вручив паспорти українцям, яким виповнилося 14 років.
  • Серед них — донька загиблого прикордонника з Вінниччини.

Загалом президент вручив 27 паспортів громадянина України, зокрема дітям захисників, волонтерам і переможцям олімпіад.

Серед них була Марія Мельник, дівчина родом з Піщанської громади. Її тато, Сергій Мельник, майстер-сержант Державної Прикордонної Служби України, загинув у боях за Батьківщину на Донеччині.

Відео дня

Також глава держави відзначив державними нагородами військових і представників інших професій.


«Наша державність — це досягнення всіх, хто заради України бʼється, працює, обʼєднує світ, навчається, поширює правду й готує для Росії відповідальність. Наша державність — це ви і є, кожен і кожна, хто переживає за Україну, пишається Україною і робить усе, що тільки може, щоб Україна перемогла», — наголосив президент.


 

Читайте також:

Поліція розслідує інцидент в козятинській лікарні. Чи дійсно били 18-річного хлопця?

На Вінниччині пройде ярмарок вакансій: дата та посилання на реєстрацію

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Alexandr
    Потужно!
  • Ник
    Боже яке кончене
  • Liubov
    Паспорт. Вона дитина, хто їй допомагати буде, яка допомога
  • 👠Liudmyla
    Цирк 🎪…..тільки не смішно зовсім нікому, ніби це не життя в людини відібрано було … як можна ще ту дитину шарпати зі своїми бумажками після всього🤯кому воно потрібно це все

keyboard_arrow_up