День зустрічей зі своїми однокласниками: викладайте шкільні фото

День зустрічей зі своїми однокласниками: викладайте шкільні фото
  • За традицією у першу суботу лютого по всієї Україні проходять зустрічі однокласників. Через війну в Україні більшість зустрічей не відбулось.
  • Пропонуємо долучитися до флешмобу та викладати фото шкільних років та минулорічних зустрічей.

Зустріч випускників або однокласників — особлива подія, адже це зустріч з дитинством і юністю, з тими, хто пам’ятає тебе дитиною, з ким пережиті яскраві емоції. З учителями, які не тільки давали знання, а й допомагали, часом, виховувати характер.

Напевно, скільки людей, стільки й думок, адже у кожного залишилися свої спогади про школу і тих, хто знаходився поруч всі ці роки, коли дитинство поступово переходило в юність.

Тим, для кого це свято, можна від душі позаздрити, адже ці люди несуть крізь усе життя юнацький сповнена оптимізму і вірну шкільну дружбу.

Зустріч 9-Д класу школи №10 міста Вінниці через 25 років

Ну а тих, у кого цього немає, залишається тільки пошкодувати. Адже в житті кожного і так поступово все менше стає людей, які пам’ятають нас дитиною і можуть називати просто по імені.

Долучайтеся до флешмобу та викладайте фото зі шкільних років та минулорічних зустрічей у коментарях під публікацією.

Відео дня

Опитування

А Ви зустрічаєтесь зі своїми однокласниками?

 

Читайте також:

Як вінничанам через Дію подати заяву на обмін звичайних ламп на LED

«Квітка», «Маруся Чурай» та інші: репертуар театру імені Садовського на лютий

Слідкуйте за новинами Вінниці у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі

21:01 У Вінниці судять жителя Херсонщини, який допомагав окупантам 20:58 Заслужена вчителька України із фізвиховання Ніна Сердечна святкуватиме 100-річний ювілей 20:37 Футзалісти Немирова домінували на чемпіонаті області серед юнаків 20:14 Розтрощений «ВАЗ» у кюветі: в автопригоді на Гайсинщині загинув молодий чоловік Від читача 20:49 М21 Вінниця - Жмеринка заблокована 19:15 Печуть хліб і навчають робітничих професій. Як у вінницькому ЦПТО допомагають переселенцям 19:12 Стартував сезон прокату електросамокатів: деталі 18:29 На території підприємства у Джулинській громаді знайшли тіло чоловіка photo_camera 18:18 Електронні SIM-карти: що це таке та за скільки вінничани можуть їх купити? 17:33 79 років тому наше місто визволили від нацистських загарбників. Пройдіть тест про Вінницю у Другій Світовій 17:30 Весняні канікули 2023: чим зайняти своє чадо (партнерський проєкт) 17:14 Пожежа на Бучми: згоріла будівля площею 25 квадратних метрів photo_camera 16:52 Талановиті діти Вінниччини можуть виграти стипендію від гурту «ТІК». Прийом заявок до 31 березня photo_camera 16:25 Реконструкція переходу на Урожаї: коли, як та навіщо це треба? play_circle_filled photo_camera 16:11 Вінничанин на надувній камері хотів перепливти річку та потрапити до Румунії photo_camera 15:12 Спостерігали за злочинцем кілька місяців: КОРД затримав у Вінниці наркоторговця play_circle_filled photo_camera 14:22 «Роблю те, що подобається». Переселенець створив у ліцеї комп’ютерний клас і шукає волонтерів 14:13 Зберігайте спокій. На Писарівському родовищі лунатимуть вибухи play_circle_filled 13:24 На Вінниччині діяв підпільний осередок «компартії більшовиків» photo_camera 12:12 Шукають 15-річну вінничанку, яка зникла 18 березня. ОНОВЛЕНО
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up