Борг вінничан за спожите тепло збільшився на 43 мільйони гривень

Борг вінничан за спожите тепло збільшився на 43 мільйони гривень
  • Найбільший виробник та постачальник тепла у місті — «Вінницяміськтеплоенерго» — б’є на сполох: загальний борг вінничан зріс до 96 мільйонів гривень. Тож тепловики йдуть на радикальні дії — через суд змушують боржників платити за спожите.

Станом на 22 грудня населення боргує понад 96 млн гривень! Серед них понад 30 мільйонів несплачених нарахувань за листопад, які споживачі мали б сплатити до 20 грудня. Про це йдеться у повідомленні прес-служби «Вінницяміськтеплоенерго».

Тоді як в кінці листопада сума боргу сягала 53 мільйони гривень.

«До боржників підприємство змушене застосовувати радикальні дії, адже сума боргу надзвичайно критична! Саме тому «Вінницяміськтеплоенерго» доводить і доводитиме справи по боржниках до суду, відповідно до рішень суду державна виконавча служба стягуватиме борги в примусовому порядку. Мова може йти і про відчуження майна, а також про задіяння колекторів!» — йдеться у повідомленні тепловиків.

Відео дня

Відповідно до чинного законодавства споживачі зобов’язані своєчасно сплачувати за комунальні послуги до 20 числа щомісяця.

А крім того, з 2019 року почне діяти пеня на заборгованість по комунальним послугам — 0,01% за день прострочки від суми заборгованості.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Larysa Vusatiuk
    зростатимуть тарифи,  зростатимуть  борги... ((
  • Змерзла
    Необхідна однакова оплата послуги для усього населення, без різних пільг, тоді і тариф, можливо, буде менший, і борг не буде збільшуватись. Хоча в державі, де чиновники не виконують закони, краще у людей забрати житло за борг, ніж покращити платоспроможність
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:09 У Вінниці встановлюють нові вуличні кашпо з деревами для затінку та краси photo_camera 18:11 Вінницький художник Володимир Козюк представив виставку «Україна крізь віки» у Страсбурзі photo_camera 17:02 Вінниця приймала студентський турнір з настільного тенісу: відомі переможці photo_camera 16:15 Вінниця відзначає Великдень. Як у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці освячували паски photo_camera Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 16:09 Об'єднані доброю справою: вінничани прибрали територію дитячого будинку перед святами photo_camera 15:04 Браконьєр сіткою наловив карасів на понад 135 тисяч гривень 14:23 Семеро травмованих, серед яких дитина та іноземець: автобус потрапив у ДТП на Вінниччині photo_camera 14:11 Нові технології для безпеки: ДСНС Вінниччини тестує роботів та дрони photo_camera 13:13 Вінницькі студенти розробили унікальні інклюзивні туристичні маршрути 12:05 Вінниця чудотворна: розповідаємо про місця сили, де трапляються дива 11:54 ЗСУ стримують наступ. Де точилися найзапекліші бої минулої доби? photo_camera 11:43 Маршалок Крассовський та неоготика: чим вражає цвинтар у Сніткові photo_camera 11:34 Безкоштовні щеплення від сказу: з'явився графік для приватного сектору Вінниці photo_camera 11:17 Рідкісне фото Вінниці 1944 року знайшли на Ebay. Його продали майже за 38 євро photo_camera 11:07 Надія та радість на полотні: у Вінниці відкрилася дитяча великодня виставка 10:09 Що варто знати про кліщі? У МОЗ розповіли, як вберегтися 09:51 На Вінниччині за добу згоріли 17 гектарів екосистем та вісім будинків photo_camera 09:13 На Жмеринщині зіткнулися легковик та маршрутка: є загиблі та поранені photo_camera 08:01 Сьогодні — Великдень. Історія, традиції та прикмети 20 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up