Біля Теплицького ліцею хтось вирізав дерева на більше 100 тисяч гривень

Біля Теплицького ліцею хтось вирізав дерева на більше 100 тисяч гривень

Без дозвільних документів і потайки хтось порізав дерева біля Теплицького професійного аграрного ліцею. Кажуть, «лісоруби» завдали шкоди на суму 119 тисяч гривень.  

— Було встановлено, що за межами населеного пункту Теплик, біля місцевого професійного аграрного ліцею, невідомими особами без відповідного на те дозволу було здійснено порубку 236 дерев різних порід та діаметрів. Обраховано, що шкода, завдана довкіллю такими діями, становить 119 тисяч 114, 44 гривен, — зазначають у Державній екологічній інспекції у Вінницькій області.

Хто вирубав дерева шукає нині поліція. За даним фактом зареєстрували кримінальне провадження.

Біля Теплицького ліцею хтось вирізав дерева на більше 100 тисяч гривень, фото №1 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up