Аж вуха позакладало: як президент прилетів до Вінниці на винищувачі

Аж вуха позакладало: як президент прилетів до Вінниці на винищувачі
  • Сьогодні, 5 серпня, президент Петро Порошенко прилетів до Вінниці, щоб привітати військових з Днем повітряних збройних сил України;
  • Чекати його довелося довго, бо запізнився;
  • Але прилетів ефектно: на винищувачі

Близько 13:00, стоячи на аеродромі у Гавришівці, журналісти побачили у небі два винищувачі МІГ-29. Кілька хвилин вони літали над аеропортом. Один з них ефектно набирав висоту, знижувався, виконував трюки на шаленій швидкості.

А в іншому знаходився Порошенко. Літак з ним приземлився і заїхав на площу, де його чекали журналісти та військові.

Подивіться відео, як все відбувалося:

 

Аж вуха позакладало: як президент прилетів до Вінниці на винищувачі, фото №1 на сайті 20minut.ua

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (8)
  • Андрей Тютюнник
    Где-то такое уже было?Совпадение?
  • Пупкин Вася

    Подражать дяде Вове стыдно ! Вова щуку поймал , а Петя белочку )))

    З.А.Глядач reply Пупкин Вася
    А ти що піймав?
    Olvol reply Пупкин Вася
    Они родственники в 3 колене. Так что не надо это самое
  • З.А.Глядач
    Ну,прилетів,той що з того? Все одно,пальне кудись потрібно списувати...
  • Задунайский Торонтуй
    В следующий раз он по Бугу приплывет на "Гетьмане Сагайдачном".
    Olvol reply Задунайский Торонтуй
    Вспомнился некий фольклор на тему приплывания, но озвучивать не буду;)

keyboard_arrow_up