Аж вуха позакладало: як президент прилетів до Вінниці на винищувачі
- Сьогодні, 5 серпня, президент Петро Порошенко прилетів до Вінниці, щоб привітати військових з Днем повітряних збройних сил України;
- Чекати його довелося довго, бо запізнився;
- Але прилетів ефектно: на винищувачі
Близько 13:00, стоячи на аеродромі у Гавришівці, журналісти побачили у небі два винищувачі МІГ-29. Кілька хвилин вони літали над аеропортом. Один з них ефектно набирав висоту, знижувався, виконував трюки на шаленій швидкості.
А в іншому знаходився Порошенко. Літак з ним приземлився і заїхав на площу, де його чекали журналісти та військові.
Подивіться відео, як все відбувалося:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
Подражать дяде Вове стыдно ! Вова щуку поймал , а Петя белочку )))