Розпочався додатковий період реєстрації на мультитест. Як записатися?

Розпочався додатковий період реєстрації на мультитест. Як записатися?
  • Цьогоріч замість звичного ЗНО запровадили здачу мультипредметного тесту. Реєстрація на нього завершилася наприкінці квітня. 
  • Проте, якщо вінницькі випускники чи переселенці не встигли зареєструватися на мультитест, але мають бажання проходити тестування, то зараз останній шанс зареєструватися. 
  • Розповідаємо, як це зробити та коли буде проходити додаткова сесія НМТ.

Про додатковий період реєстрації на мультипредметний тест повідомили на сайті Міносвіти. Триватиме цей період з 10 до 20 червня. Для цього, як пишуть в МОН, треба створити реєстраційну картку через сервіс «Зареєструватися» сайті УЦОЯО та якнайуважніше заповнивши всі поля. 

«За можливості треба надіслати комплект реєстраційних документів до того регіонального центру оцінювання якості освіти, який зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою», — пишуть у Міністерстві. 

З 25 червня учасники дізнаються свій логін і пароль, правильно увівши дані до спеціального сервісу. Важливо уважно вводити персональні дані. 

Відео дня

«З 8 до 18 липня треба зайти на інформаційну сторінку, заповнити спеціальну форму у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»: підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати із запропонованого переліку спочатку країну чи регіон України, потім населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період додаткової сесії тестування», — читаємо у повідомленні.

До 12 серпня всі випускники, які це зробити, отримають запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ, датою та часом початку тестування. 

Як виглядає мультитест?

Раніше ми вже розповідали, що через широкомасштабний наступ цьогоріч неможливо провести традиційні ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ, тож у Міністерстві освіти України запровадили мультипредметний тест (НМТ). Іншими словами — спрощений аналог ЗНО.

Це буде комп’ютерний онлайн-тест, і саме його результати потрібні для вступу у виші. Учні одночасно здаватимуть українську мову, математику та історію України.

Тест містить по 20 завдань з кожного блоку, виконати які потрібно за 120 хвилин. В українському центрі оцінювання якості освіти говорять, що під час повітряної тривоги всі учасники НМТ перейдуть в укриття, а після завершення повітряної тривоги повернуться. Якщо повітряна тривога не буде тривалою, учасники зможуть продовжити проходити НМТ, якщо ж вона триватиме довго — складатимуть іспит у додаткову сесію.

Читайте також:

Вінницькі школярі зможуть скласти в Польщі випускні іспити. Що відомо?

Чим зайняти дітей влітку. Огляд літніх табор, гуртків та спортивних секцій у Вінниці (партнерський проєкт)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up