ДонНУ імені Стуса посів друге місце в рейтингу українських вузів DOU 2017

Оприлюднили результати  рейтингу вузів для здобуття вищої освіти і роботи в ІТ. Умовно кажучи, рейтинг для абітурієнта, який хоче працювати в ІТ і вибирає вуз для навчання. ДонНУ імені Василя Стуса зайняв друге місце. В список потрапив й ВНТУ.

ДонНУ імені Стуса посів друге місце в рейтингу українських вузів DOU 2017

У травні на сайті «DOU» було проведено опитування про вузи, в яких навчаються або навчалися ІТ-фахівці.

Основна мета опитування - створити рейтинг вузів для здобуття вищої освіти і роботи в ІТ в Україні.

У підсумковий рейтинг враховувалися тільки відповіді респондентів з досвідом роботи в ІТ, які навчалися в українських  вузах, незалежно від наявності диплома.

Києво-Могилянська Академія, практично повністю представлена ​​факультетом інформатики, посіла перше місце з оцінкою 9,0 з 10.

На другому місці з оцінкою 8,1 знаходиться Донецький національний університет (зараз працює в Вінниці). У минулому році цей вуз не був представлений в рейтингу через недостатню кількість анкет.

ВНТУ розмістився на 14 місці в рейтингу з кількістю балів 4,7.

Рейтинг українських вищих навчальних закладів DOU 2017

 

Донецький національний університет імені Василя Стуса посів друге місце в рейтингу ВНЗ з оцінкою готовності рекомендувати 8,1 з 10. Зараз вуз працює в Вінниці і в нашому опитуванні представлений в основному факультетом математики та інформаційних технологій.

За більшістю параметрів ДонНУ оцінений вище, ніж інші вузи. Співпраця з ІТ-компаніями знаходиться на середньому рівні, так само як і частота вивчення різних технологій. У вузі низький рівень корупції - особисто з хабарами стикалися 5% опитаних (vs 34% в загальній вибірці).

65% опитаних випускників і студентів ДонНУ сказали, що не стали б міняти місце навчання, якби могли знову вибирати.

Оцінка готовності рекомендувати Вінницький Національний Технічний Університет становить 4,7 з 10, що значно нижче, ніж у інших вузів.

Більше половини респондентів, які оцінили вуз, - це студенти і випускники факультету інформаційних технологій і комп'ютерної інженерії. Решта факультетів не набрали достатньо анкет для окремого аналізу.

Практично за всіма параметрами вуз оцінений нижче: престиж, програма, адміністрація, викладачі, технічне забезпечення, фінансова ефективність.

Рівень залучення ІТ-фахівців до викладання нижче, а активність співпраці з ІТ-компаніями в сфері працевлаштування не відрізняється від середнього.

66% опитаних особисто стикалися з корупцією (vs 34% в загальній вибірці), рівень строгості до списування і плагіату оцінений на 3,8 (vs 5,0 в загальній вибірці).

Читайте також:


 

Коментарі
18:36 Передвиборні обіцянки? Гройсман анонсував автоматичне підвищення пенсій 17:28 Тендітна жінка в обладунках рицаря: дві перемоги вінничанки у Римі 17:01 Дев'ять годин без світла. Де у вівторок застосують планові відключення? 16:20 Петиція: з Тяжилова просять маршрутку на Електромережу та Вишеньку 16:19 Удвох на Мальдівах! Продюсер «ТІК» Олег Збаращук і зірка «Дизель Шоу» Яна Глущенко влаштували собі другий «медовий тиждень» photo_camera 15:41 Негода на Вінниччині: повалені дерева тричі перекривали дороги 14:59 Погоня за водієм «Fiat Doblo» на Поділлі: в авто знайшли наркотики photo_camera 14:16 Смертельна ДТП біля Стадниці: «лоб у лоб» зіткнулися легковик та вантажівка photo_camera 14:08 «Цікава дощова картинка вимальовується». Яку погоду прогнозують завтра? 13:54 Свалка в спальном районе: кто поможет винничанам жить в чистоте? 13:26 Історія «Великої родини-240»: при ОСББ стало тільки гірше photo_camera 13:00 Перший в Україні формат розвитку електронного навчання організували вінничани 12:52 Кримінальна ніч Європи: двоє хуліганів напали на юнака біля нічного клубу

Вінничанин просить марштрут «Тяжилів - Електромережа». Ще й непогано було б на Вишеньку. Звернення підтримують дуже мляво.

Пригадайте інцидент з водієм білого «Renault», якого патрульні поклали обличчям в асфальт. З чотирьох постанов водію...

У вівторок, 22 травня 2018 року, практично всю Європу поливатиме дощами. А якою буде погода в Україні, читайте далі.

Жители дома по адресу Хмельницкое шоссе, 21 уже несколько лет борются за чистоту своего двора. Глава ОСББ Елена Кипоренко...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up