ДонНУ імені Стуса посів друге місце в рейтингу українських вузів DOU 2017

Оприлюднили результати  рейтингу вузів для здобуття вищої освіти і роботи в ІТ. Умовно кажучи, рейтинг для абітурієнта, який хоче працювати в ІТ і вибирає вуз для навчання. ДонНУ імені Василя Стуса зайняв друге місце. В список потрапив й ВНТУ.

ДонНУ імені Стуса посів друге місце в рейтингу українських вузів DOU 2017

У травні на сайті «DOU» було проведено опитування про вузи, в яких навчаються або навчалися ІТ-фахівці.

Основна мета опитування - створити рейтинг вузів для здобуття вищої освіти і роботи в ІТ в Україні.

У підсумковий рейтинг враховувалися тільки відповіді респондентів з досвідом роботи в ІТ, які навчалися в українських  вузах, незалежно від наявності диплома.

Києво-Могилянська Академія, практично повністю представлена ​​факультетом інформатики, посіла перше місце з оцінкою 9,0 з 10.

На другому місці з оцінкою 8,1 знаходиться Донецький національний університет (зараз працює в Вінниці). У минулому році цей вуз не був представлений в рейтингу через недостатню кількість анкет.

ВНТУ розмістився на 14 місці в рейтингу з кількістю балів 4,7.

Рейтинг українських вищих навчальних закладів DOU 2017

 

Донецький національний університет імені Василя Стуса посів друге місце в рейтингу ВНЗ з оцінкою готовності рекомендувати 8,1 з 10. Зараз вуз працює в Вінниці і в нашому опитуванні представлений в основному факультетом математики та інформаційних технологій.

За більшістю параметрів ДонНУ оцінений вище, ніж інші вузи. Співпраця з ІТ-компаніями знаходиться на середньому рівні, так само як і частота вивчення різних технологій. У вузі низький рівень корупції - особисто з хабарами стикалися 5% опитаних (vs 34% в загальній вибірці).

65% опитаних випускників і студентів ДонНУ сказали, що не стали б міняти місце навчання, якби могли знову вибирати.

Оцінка готовності рекомендувати Вінницький Національний Технічний Університет становить 4,7 з 10, що значно нижче, ніж у інших вузів.

Більше половини респондентів, які оцінили вуз, - це студенти і випускники факультету інформаційних технологій і комп'ютерної інженерії. Решта факультетів не набрали достатньо анкет для окремого аналізу.

Практично за всіма параметрами вуз оцінений нижче: престиж, програма, адміністрація, викладачі, технічне забезпечення, фінансова ефективність.

Рівень залучення ІТ-фахівців до викладання нижче, а активність співпраці з ІТ-компаніями в сфері працевлаштування не відрізняється від середнього.

66% опитаних особисто стикалися з корупцією (vs 34% в загальній вибірці), рівень строгості до списування і плагіату оцінений на 3,8 (vs 5,0 в загальній вибірці).

Читайте також:


 

Коментарі
02:22 Трагедія на Київській: водій сріблястого авто насмерть збив людину і втік 23:18 На Київській Ford на смерть збив чоловіка і втік. Шукають водія та свідків photo_camera 22:01 Хліб в Україні подорожчає на 20 відсотків. Експерт розказав причини 20:59 Дизайн зміниться. В Україні введуть в обіг нові купюри 20:39 Що вінницькі старшокласники думають про навчання в університеті? - Спеціально до Дня студента 17:57 «Католики теж мають право на свято». Вінничани про новий вихідний 25 грудня photo_camera 17:01 Рада хоче скасувати 8 Березня і перенесення вихідних на понеділок (ОПИТУВАННЯ) 16:14 Студентські роки: як це було у таксиста, оператора тиру, баристи та продавця photo_camera 16:01 На Вінниччині загорівся храм. Гасили трьома пожежними машинами 15:19 У Вінниці презентували машини з майбутнього. Купити їх можна прямо зараз! (Новини компаній) 15:19 За опалення — від 2000 гривень. Жителям на Артинова прийшли «космічні» платіжки 15:02 Природа підготувала погодні сюрпризи на ці вихідні дні (18 та 19 листопада) 14:01 Водіїв попереджують про затори. Ремонтуватимуть дорогу біля Епіцентру

У Нацбанку заявили про те, що в даний час фахівці працюють над новим дизайном української національної валюти.

Перший віце-спікер українського парламенту Ірина Геращенко вважає, що потрібно скасувати вихідний 8 березня, а також перенесення...

Синоптик повідомила, якою буде погода в суботу та неділю.

Вінницьку об’їзну дорогу зі сторони міста Хмельницького будуть ремонтувати. Як краще об’їхати цю ділянку?

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up