Фотоностальгія: Як виглядала Вінниця в кінці сталінської епохи

Фотоностальгія: Як виглядала Вінниця в кінці сталінської епохи

Науково-технічна революція, революція на Кубі та смерть Сталіна - саме цими подіями запам'ятались світу 1950-ті роки. Знайшли кілька фото тогочасної Вінниці. У цей час починає вживатись термін “міський дизайн”. 

Фотоностальгія: Як виглядала Вінниця в кінці сталінської епохи, фото №1 на сайті 20minut.uaПедінститут імені Миколи Островського. Фото 1955 року. Зараз Вінницький педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського. 

 

Фотоностальгія: Як виглядала Вінниця в кінці сталінської епохи, фото №2 на сайті 20minut.uaВулиця Леніна, “Сахаротрест”. Зараз носить назву вулиці Соборної 

Відео дня

 

Фотоностальгія: Як виглядала Вінниця в кінці сталінської епохи, фото №3 на сайті 20minut.uaВулиця Леніна, готель “Савой” 

 

Фотоностальгія: Як виглядала Вінниця в кінці сталінської епохи, фото №4 на сайті 20minut.uaЦентральний парк культури і відпочинку імені Горького. Літній театр

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up