(Володимир Єшкілєв)
— Це трохи незвична для українського читача проза. Незвична, тому що автор пише про таємні ордени, що діють на території сучасної України. Члени цих орденів мають вплив на політичні та фінансові процеси нашої країни. І цим ця книга може здатися схожою на твори Умберто Еко, який любив вплітати тему орденів у свою детективну прозу. Єшкілєв не дуже популярний письменник, але це зовсім не означає, що він не крутий.
(Януш-Леон Вишневський)
— Деякі психологи та психіатри, навіть серед моїх знайомих, вважають цього автора дуже крутим. Все тому, що його проза просякнута психологізмами. У цій книзі Вишневський зачіпає актуальні сьогодні проблеми, а саме життя в інтернеті. Книга про спілкування у чатах та соціальних мережах хлопця та дівчини, і про намагання цих двох зустрітися у реальному житті. На шляху до омріяної зустрічі вони здолають купу перепон, але, як не дивно, саме зустріч може стати найбільшою їхньою проблемою.
(Сергій Плохій)
— У книзі розповідається про те, яким було життя Радянського Союзу напередодні його розпаду. Книга буде цікавою не тільки для істориків, але й для тих читачів, які хочуть закрити ґештальт з ностальгії по Радянському Союзу. Проаналізувавши чималу кількість розсекречених даних совєтської доби, автор висловлює цікаву та водночас сміливу думку про те, що СРСР розвалився далеко не через вплив Америки. Плохій пише, що саме Україна стала ключовою фігурою у подіях тих днів.
(Ґай Светоній Транквілл)
— Для мене ця книжка трішки дитяча ностальгія. Її я прочитав ще у школі. У ній розповідаються історії дюжини правителів Римської імперії, серед яких Ґай Юлій Цезар, Октавіан Август тощо. Так, ці імена зараз багатьом невідомі, але для тих читачів, які цікавляться історією Риму, як зразковою державою античності, книга буде цікавою. Вона оповідає не тільки про мужні та відважні вчинки римських імператорів. Здебільшого тут йтиметься про потаємні частинки біографій правителів: їхню жорстокість, розпусту тощо.
(Нік Лавґров)
— Книжка орієнтована більше на бізнесменів. Тих людей, які просякнуті ідеєю ідеального бізнесу. Автор розповідає, як можна влаштувати своє життя без хаосу, як зробити його продуктивним. Книга дасть поштовх для побудови формули, що може допомогти у влаштуванні різних робочих процесів і професійного зростання. Це щось на кшталт опису поведінкових норм, при правильному застосуванні яких людина починає просуватися вперед в обраній галузі.
Якщо раптом пропустили:
Ніколс and Шермер: ТОП-5 книг, які варто прочитати у жовтні
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер