Дівчина з Донецька отримала приз на вінницькому велопараді дідів морозів і снігуроньок

Дівчина з Донецька отримала приз на вінницькому велопараді дідів морозів і снігуроньок
Близько 200 людей взяли участь у велопараді Дідів Морозів, який проходив у Вінниці. Люди у новорічних костюмах каталися по вулицях міста на велосипеді.

Дійство відбулося сьогодні, третього січня. Учасники стартували з майдану Незалежності, проїхались центральними вулицями міста та повернулись до відправної точки. Увесь цей час велосипедистів супроводжували працівники Державтоінспекції.

Щоб взяти участь, у велопараді потрібно було мати аксесуар на новорічну тематику. Вінничани одягалися у Дідів морозів, оленів, Снігуроньок, була навіть ялинка.

Дівчина з Донецька отримала приз на вінницькому велопараді дідів морозів і снігуроньок, фото №1 на сайті 20minut.uaДівчина з Донецька отримала приз на вінницькому велопараді дідів морозів і снігуроньок, фото №2 на сайті 20minut.uaСів за кермо двохколісного також і народний депутат України, вінничанин Сергій Кудлаєнко. Хоча був він без новорічного аксесуара.

Дівчина з Донецька отримала приз на вінницькому велопараді дідів морозів і снігуроньок, фото №3 на сайті 20minut.ua

Дівчина з Донецька отримала приз на вінницькому велопараді дідів морозів і снігуроньок, фото №4 на сайті 20minut.uaВінничанка Інна розповіла, що участь у велозабігах бере не вперше. За її словами, таке дійство їй дуже подобається, особливо зимою.

Дівчина з Донецька отримала приз на вінницькому велопараді дідів морозів і снігуроньок, фото №5 на сайті 20minut.ua

Приз за кращу велоснігуроньку отримала Анна. Дівчина сама з Донецької області, але через ситуацію в країні тепер живе у Вінниці. Вона розповіла, що їй дуже сподобався велопарад та місто.

Дівчина з Донецька отримала приз на вінницькому велопараді дідів морозів і снігуроньок, фото №6 на сайті 20minut.uaУсі учасники дійства в кінці отримали солодкі подарунки.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Писарев Афанасий
    И нужно было специально написать что девушка с Донецкой обл и из- за ситуации живет в нашем городе
  • Александр Царевский
    Инна - в этом весь "фирменный стиль" журналистики от РИА, 20 минут и т.д - брякнуть и забыть..... хотя бывают просветления. мой опыт собран тут http://nasos1975.livejournal.com/449620.html
  • Галантюк-Зязева Инна
    який другий рік??? Мінімум 4

keyboard_arrow_up