Арсен Мірзоян привезе у Вінницю «Паперовий сніг»

Арсен Мірзоян привезе у Вінницю «Паперовий сніг»
Наступного четверга, 3 грудня, у Вінницю з новим сольним альбомом приїде відомий співак Арсен Мірзоян. Концерт пройде о 19.00 у Будинку офіцерів.

Талановитий український виконавець, чий тембр неможливо сплутати з жодним іншим, всеукраїнський тур назвав «Паперовий сніг», адже саме так називається його новий альбом. Це вже четвертий альбом Арсена Мірзояна. Перед цим були «Ґудзики», «Незручні ліжка» і акустична «Ніч».

На вінницькому концерті глядачі почують абсолютно нові пісні Арсена - "Можеш як", "Поцілуй мене", "Тягни небо на себе", "Стрелы", "Исповедь гонщика" і перевірені часом хіти - «Бувай малий», «Вінні-Пух», «Вагітні майбутнім», «Капронові банти», «Ластівки над містом», «Край землі».

Відео дня

- Достатньо всього раз побувати на концерті Арсена Мірзояна, як ваше уявлення про українських сольних артистів зміниться назавжди! Арсен Мірзоян - не черговий солодкоголосий представник поп-дивізіону чи незрозумілий фрік. Він - справжній чоловік з хриплим оксамитовим голосом і неймовірною енергетикою. На концертах Арсен Мірзоян скоряє серця глядачів пісенними одкровеннями, влучними жартами та шаленим сплавом потужної і водночас дуже чуттєвої музики, -  кажуть організатори концерту - компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Квитки на вінницький концерт Арсена Мірзояна продаються  у касах Будинку офіцерів і театру імені Садовського, на сайті http://bilet.vn.ua/ та за телефоном безкоштовної доставки квитків: (0432)57-55-55. Вартість квитків - 50-450 гривен. 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up