1000 діток стануть героями спеціальної програми на OPERAFEST TULCHYN. Взяти участь у вікторині Лариси Білозір запрошують усіх!

1000 діток стануть героями спеціальної програми на OPERAFEST TULCHYN. Взяти участь у вікторині Лариси Білозір запрошують усіх!

Щоб виграти особисті запрошення на ІІ Міжнародний оперний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2018, потрібно заповнити форму учасника і дати відповіді на 7 запитань.

Імена 1000 переможців будуть оголошені 16 травня.

Для них додатково готують спеціальну інтерактивну розважальну програму на фестивалі: захоплюючі екскурсії, веселі конкурси, інтерактивні ігри, зустріч з казковими героями, чудові призи, яскраві фотозони та багато інших сюрпризів.

- Яскраві враження, які ми отримуємо у дитинстві – найсильніші і найдорогоцінніші! Вони зігрівають серце протягом усього життя. Перша зустріч зі світом мистецтва, перший похід до театру, перший великий концерт – навіть ставши дорослими, ми можемо у деталях згадати, що відчували у ті особливі хвилини, - відзначає куратор дитячої програми ІІ Міжнародного оперного open air фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2018, голова громадської організації «Життя та розвиток громад» Лариса Білозір. - Ми щасливі зробити все, аби саме таким незабутнім спогадом на все життя для діток став ІІ Міжнародний оперний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2018, який 8-10 червня пройде у неповторній атмосфері «подільського Версалю» - Палацу Потоцьких у Тульчині.

Щоб максимальна  кількість діток, особливо із сіл та районів області, могли відвідати фестиваль, Лариса Білозір започаткувала вікторину, переможці якої отримають запрошення у партерну зону фестивалю на показ казкової дитячої опери «Коза-Дереза», який відбудеться 9 червня о 16.00 на OPERAFEST TULCHYN-2018.

Відео дня

Будучи матусею двох маленьких донечок, як голова громадської організації «Життя та розвиток громад», директор з розвитку «Соціального центру МХП» та керівник благодійного фонду «Допомоги онкохворим дітям» Лариса Білозір вже багато років опікується дітками-сиротами, постійно проводить зустрічі зі школярами з усіх сільських та районних шкіл Вінницької області.

Не з чуток знаючи, чого сьогодні діти найбільше потребують і чим цікавляться, розробляючи дитячу програму, Лариса Білозір врахувала все, аби вона дійсно була цікавою юному поколінню сучасних українців.

-  Сьогодні діти відмовляються сприймати сірість, одноманітність, нудність. Їм потрібен інтерактив, цікавинки й родзинки. Тож наша дитяча програма 9 червня на OPERAFEST TULCHYN-2018 буде саме такою!  Логістично сплануємо час так, щоб переможці нашої вікторини встигли відвідати все: і виставу «Коза-Дереза», і незабутні селфі-зони, і інтерактивні ігрові простори, і екскурсії до арт-резиденції «Леонтович Арт-Квартал», просторових світлових інсталяцій та креативної міської скульптури на тему мелодії Миколи Леонтовича «Щедрик», - розповідає Лариса Білозір. – Долучивши діток до світу прекрасного – до оперного мистецтва, ми подаруємо їм ще море додаткових незабутніх вражень. Доторкнутись до дитячих сердець і побачити їхні щасливі захоплені посмішки – наша головна мета!

Як стати учасником вікторини?

Правила участі максимально прості:

на офіційному сайті фестивалю http://operafest-tulchyn.blogspot.com/ у розділі «Вікторина для дітей від Лариси Білозір» потрібно дати відповіді на 7 запитань і разом із батьками заповнити форму учасника.

Відповіді приймаються з 20 квітня до 15 травня (до 19.00).

Вік діток-учасників – необмежений, адже вистава «Коза-Дереза» буде цікавою як найменшеньким крихіткам, так і школярам!

Перші 1000 діток, що дадуть правильні відповіді, 16 травня о 9.00 будуть оголошені переможцями.

Крім призових запрошень на виставу «Коза-Дереза», переможці стануть учасниками спеціально створеної інтерактивної розважальної програми, у якій будуть захоплюючі екскурсії, веселі конкурси, інтерактивні ігри, зустріч з казковими героями, чудові призи, яскраві фотозони та багато інших сюрпризів.

Як уже повідомляв 20minut.ua, ІІ міжнародний оперний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2018 триватиме з 8 по 10 червня у парку тульчинського Палацу Потоцьких.

Як і минулого року, вхід на фестиваль – безкоштовний.

Протягом трьох днів під відкритим небом глядачі побачать 8 ексклюзивних постановок всесвітньовідомих оперних шедеврів: грандіозні концерти «Гала-опера» і «Гала-Вагнер», опери «Дон Жуан», «Паяци», «Мазепа»,  дитячу оперу «Коза-Дереза», рок-оперу «Ісус Христос - суперзірка» і феєричну концертну постановку всесвітньовідомого мюзиклу «Чикаго».

Загалом у фестивалі візьмуть участь понад 30 солістів з Австрії, Німеччини, США та України, 300 оркестрантів, 50 танцюристів, 180 учасників хорових колективів та чотири всесвітньовідомі диригенти: Оксана Линів (Австрія - Україна), Тарас Криса (США), Дмитро Морозов (Україна), Вікторія Рацюк (Україна).

Другий рік поспіль генеральним інформаційним партнером фестивалю є RIA.

Під час фестивалю парк Палацу Потоцьких буде перетворений на креативні арт-простори та комфортні зони для відпочинку.

Вражаючі сучасні флюроарт об’єкти та грандіозні світлові інсталяції цього року займатимуть площу 200 квадратних метрів. Будуть створені цікаві селфі-зони, проведені фото- та мистецькі виставки і вперше розроблена спеціальна дитяча локація для дітей. Кожен фестивальний день фінішуватиме феєричною нічною програмою.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:02 Суд відправив під варту чоловіка за смертельну ДТП у Гайсинському районі 08:09 Сьогодні відзначається День Європи. Історія, заборони та прикмети 9 травня 21:00 Вінниччина заробила найбільше в агросекторі — майже 293 мільярди гривень за минулий рік 20:09 Бійці «Червоної Калини» отримали відзнаки за стійкість на передовій Від читача 11:23 Як отримати право на захист, коли вина відсутня 19:05 Держава повертає своє: на Вінниччині через суд відібрали гідроспоруди вартістю понад 250 мільйонів 18:33 Відтепер увесь бензин — зі спиртом: чи погано це та яка ситуація на АЗС Вінниці? photo_camera 18:12 На Вінниччині перевірили понад 400 об’єктів водопостачання. Що показали результати 17:10 Пілот штурмової авіації Ігор Пархоменко отримав найвищу державну нагороду 16:34 «Гітлерівців з караваєм не зустрічали»: записки лікаря «Пироговки» під час окупації Вінниці 16:03 Карен Аветісян, який у січні збив двох студенток у центрі Вінниці, отримав умовний термін play_circle_filled 15:15 Порівнюємо зарплати у Вінниці та сусідніх обласних центрах: як вони змінилися з минулого року 14:45 В сімейному шаховому турнірі змагалися всі – від дошколяриків до пенсіонерів 14:35 У селі під Баром зловили наркоділка з 47 кілограмами канабісу. Суд дав йому дев’ять з половиною років тюрми 14:25 Дитячі розважальні центри Вінниці або чим зайняти діток у холодну пору року (партнерський проєкт) 13:42 У Вінницькій колонії «смотрящий» влаштував шахрайську схему, видуривши півмільйона гривень 13:35 Як добре знаєте нові назви вулиць Вінниці? Пройдіть тест від «20хвилин» 13:06 Вінницький підприємець сплатив 4,5 мільйона податків після візиту БЕБ 12:44 В Стрижавському будинку-інтернаті влаштували концерт «Вишиванки моєї мами» 12:04 У Жмеринській лікарні облаштовують реабілітаційне відділення для цивільних та військових
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up