Вінницьких поліцейських зловили на продажі талонів на пальному. ДБР провело обшуки
На Вінниччині Державне бюро розслідувань провело 13 обшуків в нацполіції. Правоохоронців підозрюють в продажі талонів на на пальне, яке призначалося для заправки службових автомобілів.
Вчора, 4 березня слідчі ДБР провели 13 обшуків за місцем роботи та проживання службових осіб, які можуть бути причетні до вчинення кримінального правопорушення. Під час обшуків вилучили шість службових автомобілів, фінансово-господарську документацію, талони на пальне, чеки та дорожні листи.
— За попередньою інформацією, окремі службові особи Головного управління Нацполіції у Вінницькій області продавали талони на пальне, яке призначалося для заправки службових автомобілів, — розповідають у ДБР.

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань здійснюють досудове розслідування за фактом привласнення паливно-мастильних матеріалів, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України. Оперативний супровід - Вінницьке управління ДВБ Нацполіції.

Санкція третьої частини статті 191 Кримінального кодексу України, за яким відкрили кримінальним провадження, передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Читайте також:
Погрожував поліцейським на місці крадіжки пального. Керівнику депо повідомили про підозру
Може бути причетним до крадіжки куртки у «Спортмастері»: просять впізнати чоловіка
Двоє сусідів у лікарні з ножовими пораненнями. Поліція з’ясовує, хто кого порізав
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Девіс ХоуелТак завжди було і буде, ще нехай по запчастинах звірки зроблять,а про відкати на ремонтах,то взагалі клондайк... без керівника поліції області це неможливо провернути -
NoisiaMantra MantraНачинати треба з Авакова -
Сергей БраславецьПедикюр в погонах ( пласмасови). -
Виктор КвасУра Авакову👍👍👍