Вінничанин незаконно заволодів земельною ділянкою та завдав збитків громаді на 2,5 мільйона

Вінничанин незаконно заволодів земельною ділянкою та завдав збитків громаді на 2,5 мільйона
  • Жителю Вінниці, 32-річному чоловіку, загрожує до 8-ми років ув'язнення за шахрайство з землею. Вінничанин, використовуючи підроблені документи, незаконно заволодів земельною ділянкою площею 1,095 га в одній з промислових зон міста, яка перебувала у комунальній власності.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області, після отримання права власності на ділянку, зловмисник продав її двом різним покупцям, отримавши за кожну з них по 174 тисячі гривень. Загалом, завдані ним збитки громаді сягають понад 2 мільйона 422 тисячі гривень.

Слідчі поліції вже повідомили чоловікові про підозру у шахрайстві, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, та використанні завідомо підробленого документа.

Наразі суд обрав йому запобіжний захід — цілодобовий домашній арешт.

Відео дня

— Цей випадок є черговим свідченням шахрайських схем, пов'язаних з землею, які завдають значних збитків державі та територіальним громадам. Правоохоронні органи вживають жорстких заходів для боротьби з подібними злочинами. Також закликаємо громадяни були пильними та не вступали в сумнівні угоди щодо купівлі-продажу землі, — йдеться в повідомленні полвцейських.

 

Читайте також:

Тільки за травень у вінничан вкрали понад шість мільйонів! За якими схемами зараз працюють аферисти

Ліквідували call-центр шахраїв, які надурили людей по всій країні на сотні тисяч гривень

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Светлана Куриневская
    Йому таке буде покарання, як Весняному з Тульчина. Стільки було писанини,а що з того? СБУ накрило, а їхні адвокати і судді за гроші дуже гарно знаходять виправдання. То він смертельно захворів,а тепер вийшов чистий з води. Спокійно повернувся на своє робоче місце і далі працює. От якби це проста людина щось порушила,то засудили б не на один рік,і навіть не дивилися б чи хворий чи здоровий. Закони написані і діють тільки для простих людей ,а не для тих що в кабінетах штани протирають і обкрадають країну. А судді хто!? І цим все сказано!
  • Валентина Марценюк
    Зараз дуже є багато випадків, коли продають землі.. загляньте в любу м/р.
  • Григорий Пилипенко
    Чому мовчите, що На хабарі затримано сина начальника Вінницького ТЦК?

    Фігурант запевняв, що за $20 000 його батько підготує документи, які дозволять уникнути мобілізації та виїхати з України.

    Правоохоронці затримали сина начальника одного із відділень Вінницького об’єднаного міського Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який обіцяв за гроші місцевому мешканцю "зробити" пакет документів для виїзду за кордон. Про це 18 червня повідомляє ДБР.



    Фігурант запевняв, що за $20 000 його батько підготує документи, які дозволять уникнути мобілізації та виїхати з України.



    За оперативними даними, син посадовця пропонував й іншим особам подібну "допомогу".



    Його затримали 14 червня під час передачі $15 000. Раніше він вже встиг отримати від "клієнта" $5 000.



    Під час обшуків виявлено та вилучено пусті повістки, більше десятка копій паспортів чоловіків призовного віку, готівку у різній валюті.
    Алена Вовк reply Григорий Пилипенко

    Чому ж мовчимо? Вчора про це був матеріал. Ось посилання https://vn.20minut.ua/Kryminal/sin-posadovtsya-vinnitskogo-komisariatu-prodavav-cholovikam-dokumenti--11931720.html

    Григорий Пилипенко reply Алена Вовк
    Вибачте, мабуть пропустив цю новину.

keyboard_arrow_up