Вибухотехніки та поліція на Космонавтів: вінничанин знайшов сигнальну ракету

Вибухотехніки та поліція на Космонавтів: вінничанин знайшов сигнальну ракету

Сьогодні, 18 вересня  2017 року, вранці на вулиці Космонавтів знайшли боєприприпас. Територію біля гаражів огородили стрічкою. На місці працювали вибухотехніки.

«На лінію 102 від перехожих надійшло повідомлення про те, що на вулиці Космонавтів знайдено підозрілий предмет, схожий на боєприпас. На місце виїхала слідчо-оперативна група поліції, патрульні та вибухотехніки. Небезпечним предметом виявилась сигнальна ракета», — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Сигнальну ракету вилучили та направили на експертизу.

Вибухотехніки та поліція на Космонавтів: вінничанин знайшов сигнальну ракету, фото №1 на сайті 20minut.ua

Наразі, проводяться заходи для встановлення людини, яка залишила боєприпас на вулиці.

Вибухотехніки та поліція на Космонавтів: вінничанин знайшов сигнальну ракету, фото №2 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • З.А.Глядач
    МНСівцям вже немає чим зайнятися? Чи вони ще не відійшли від Дня рятувальника?

keyboard_arrow_up