В Вінниці накрили нарколаболаторію та склад зі зброєю. Власник мовчить

В Вінниці накрили нарколаболаторію та склад зі зброєю. Власник мовчить

В мешканця Вінниці вдома провели обшук. Там знайшли п’ять одиниць зброї та обладнання для виготовлення наркотиків.

«19 вересня в ході реалізації оперативної інформації, під час проведення оперативно-профілактичних заходів «Зброя-вибухівка» оперативники управління спільно з працівниками СБУ провели санкціонований обшук у помешканні 29-річного вінничанина. Поліцейські виявили електронні ваги, полімерну картку із нашаруванням порошкоподібних речовин, колби, мірні стакани, шприци, полімерну ємкість з лакмусовими папірцями, каністри з рідинами, залишки наркотичних речовин та інше обладнання для їх виготовлення», -  розповів керівник управління протидії наркозлочинності ГУНП у Вінницькій області Ігор Пайлик.

В Вінниці накрили нарколаболаторію та склад зі зброєю. Власник мовчить, фото №1 на сайті 20minut.ua

 

В квартирі поліцейські вилучили три карабіни, малокаліберну зброю «Марлін», однозарядний пістолет, понад сотню патронів та предмет, схожий на міну часів Другої світової війни.

В Вінниці накрили нарколаболаторію та склад зі зброєю. Власник мовчить, фото №2 на сайті 20minut.ua

Наркотики, обладнання та зброю правоохоронці вилучили та відправили на експертизу.

За інформацією поліції, власник ніколи не мав проблем з законом та відмовляється давати пояснення.

За фактом відкрили кримінальні впровадження. Правопорушнику загрожує сім років тюрми.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up