У військовому містечку крадії залишили без ліфту мешканців трьох під’їздів

У військовому містечку крадії залишили без ліфту мешканців трьох під’їздів
  • За одну ніч якісь спритники зняли катушки з ліфтів у трьох під’їздах дев’ятиповерхівки по вулиці Павла Тичини, 5 у місті Вінниці.
  • В результаті сотні вінничан залишились без ліфту.
  • Що кажуть в поліції та коли мешканцям повернуть «цивілізацію»?

Злочин стався в ніч з 24 на 25 січня 2018 року. Одразу в трьох під’їздах багатоповерхівки по вулиці Тичини, 5 «мікрорайон військове містечко) запломбували ліфти.

На дверях в парадних вивісили оголошення: «Шановні мешканці, ліфт зупинений у зв’язку з викраденням ліфтового забезпечення».

Відео дня

Мешканець будинку Олег розказує журналістці «20 хвилин», що він вимушений підніматись сходами на верхній поверх.

– Як таке може статися, просто не уявляю. Кажуть, що цю катушку можна продати за три тисячі гривень.  За одну ніч обікрали одразу три ліфти. Значить працювали професіонали,  – розказує пан Олег.

В поліції підтвердили факт крадіжки.

– За трьома фактами відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України. Проводяться заходи щодо встановлення та затримання підозрюваних в цих крадіжках. Наразі, злочин ще не розкритий, – повідомляє прес-офіцер вінницької обласної поліції Ірина Добровольська.

 

 

У компанії «Вінницяміськліфт» зазначають, що вони вже закупили катушки та можуть їх встановити. Але справа за працівниками ЖЕКу.

«Поки Жек не забезпечить замками та не встановить необхідне обладнання на ліфтових кабінах ми не маємо права відремонтувати ліфти. Ми дали заявку в Жек ще в п’ятницю, 26 січня 2018 року, але досі вони не встановили замки», - зазначають в відомстві.

Як працює ліфтова катушка, дивіться в відео:

Варто зазначити, що катушки крадуть, щоб здати в пункт металобрухту мідний провід.

Читайте також: 

Вінничанин впав у шахту ліфта головою вниз: майже годину просив допомоги
 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Артем Поліщук
    Відколи це вулиця Тичини стала військовим містечком?! Військове містечко починається з вулиці Шимка(в минулому К.Маркса)
  • Олексій
    У кінці 90-х Україна ввела мораторій на вивезення кольорового та чорного металу, але під тиском Євросоюзу змушена була його скасувати. Якраз і припали на початок 00-х розпили заводів та крадіжки дротів. Це факт, висновки, чи це тодішня міліція винна, чи ультиматуми друзів — зробите самі.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Сонце палитиме в неділю. На Вінниччині очікують до +34°C 20:26 У Гайсинському районі з річки Південний Буг дістали тіло 47-річного чоловіка 20:06 У Вінниці вручили житлові сертифікати 60 родинам військових і загиблих Героїв photo_camera 19:05 У Тростянецькій громаді за понад вісім мільйонів відремонтували дві ключові дороги державного значення Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 18:09 Ведмежата Подільського зоопарку тішать відвідувачів літніми водними іграми play_circle_filled 17:06 У Вінницькій області за пів року зафіксували 79 випадків сказу серед тварин 16:02 Як будували мазанки на Поділлі: від глини і соломи до саману й кізяка photo_camera 15:07 Рецидивіст з Одещини побив, зв’язав та вкрав майно у старенької – суд виніс вирок 14:14 У Вінниці почали змінювати головну вулицю. Що робитимуть найближчим часом? (Візуалізація) 13:06 На набережній Roshen відбувся благодійний концерт на підтримку бригади «Червона калина» play_circle_filled 11:43 Смертельні аварії на Вінниччині: у Барі загинула 75-річна велосипедистка, у Турбові — 24-річний мотоцикліст 11:11 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 10:43 У Вінницьких Хуторах сварка під чарку закінчилася ножовим пораненням 10:18 Над Україною летіли 322 дрони. Основний удар — по сусідній Хмельниччині 09:56 До Дня спортивного журналіста у Вінниці започаткували футбольні змагання пам’яті колег photo_camera 09:52 На Магістратській водій KIA збив мотоцикліста. Подробиці аварії play_circle_filled 09:12 Вінниця прощається з Героєм: пішов із життя легкоатлет і захисник Анатолій Зерук 08:16 Цей день, 5 липня: яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up