У Бару викрили продавця наркотиків. Його здав наркозалежний клієнт

У Бару викрили продавця наркотиків. Його здав наркозалежний клієнт
  • У кишені 38-річного мешканця міста Бар правоохоронці виявили згорток з амфетаміном.
  • Чоловік розповів, що наркотики купив для себе за три тисячі гривень.
  • Також він поділився із поліцейськими адресою продавця.

— У чоловіка було виявлено згорток з фольги із 10 грамами порошкоподібної речовини. Чоловік розповів, що амфетамін придбав за три тисячі гривень для власного вживання у 37-річного місцевого жителя. За місцем проживання останнього, який виявився раніше судимим за аналогічні злочини, барські поліцейські провели огляд, під час якого вилучили 2 грами порошкоподібної речовини, схожої на амфетамін, рослинну речовину, схожу на коноплю, вагою 185 грам, три пристрої для її вживання, електронні ваги, гроші, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Наркотики правоохоронці вилучили та направили на експертизу.

За даними фактами слідчими відкриті кримінальні провадження за двома статтями. Обом чоловікам загрожують покарання за незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи збут наркотичних засобів.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 За три місяці поліція зафіксувала 268 фактів браконьєрства на Вінниччині 20:29 Місця дозвілля для всієї родини: де в радянські часи відпочивали вінничани photo_camera 20:06 Як Вінниця вшанує пам'ять про жертви російського теракту 2022 року 19:19 Де заночувати з наметом неподалік Вінниці: 10 мальовничих локацій Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба! 18:23 Спекотні вихідні чекають Україну: де очікувати високі температури та дощі play_circle_filled photo_camera 18:15 Кохання сильніше за обставини: огляд ресторанів для весілля під час війни (партнерський проєкт) 17:18 На фронті загинув Валерій Перевалов з Вінницьких Хуторів 16:12 Після обстрілів — подвійна небезпека: що робити, якщо знайшли уламки дронів photo_camera 16:06 «Була дикою і наляканою, стала улюбленицею»: рідкісна лисиця Вулпі знайшла дім у родині з Погребища play_circle_filled 15:08 Volkswagen не пропустив мотоцикл на повороті. Відео моменту ДТП play_circle_filled 14:26 «Плазму може дати лише людина»: Biopharma Plasma провела SUP-заплив до Дня донора у Вінниці (Новини компаній) 14:09 У Піщанці 17-річний мотоцикліст постраждав у аварії photo_camera 13:13 ЗСУ тримають оборону: окупанти отримали відсіч на всіх напрямках photo_camera 12:24 До нас їде ревізор! Майже 5 мільйонів витратять на аудит «Вінницької транспортної компанії» 11:55 Історики та краєзнавці підтвердили місце народження козацького полководця (Новини компаній) 11:02 Солдат Ярослав Склярук, що вижив у пеклі полону, нарешті вдома photo_camera 09:52 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 11 липня 08:35 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 08:34 Вітаємо Ольгу та Олену. Свято, іменини, заборони та прикмети 11 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up