Сусід прийшов у гості та побив подружжя. Жінка у лікарні, чоловік — помер
- У Вінницькому районні п'яне застілля закінчилося бійкою. Гість схопив ніжку від стола та забив нею до смерті господаря будинку. Потім побив і його дружину, яка стала на захист.
- Добу 38-річний зловмисник переховувався від поліції. Його уже знайшли та затримали. Він має в'язничний досвід, тепер знову повернеться за ґрати.
Поліцію про злочин повідомили вночі 8 вересня. Заявниця — 45-річна жителька села Багринівці Вінницького району. Жінка розповіла, що сусід побив її з чоловіком. На місце події прибула слідчо-оперативна група поліції.
За даними правоохоронців, 44-річний чоловік жінки від отриманих травм помер. Попередня причина смерті — відкрита черепно-мозкова травма. Сама ж вона у лікарні з тілесними ушкодженнями.
— За попередньою інформацією між чоловіками після застілля виник конфлікт. Молодший з них побив старшого ніжкою від столу. Затриманий також побив жінку, яка намагалась заступитись за чоловіка. Після злочину 38-річний зловмисник втік. Оперативники його затримали цього ж дня в родичів у цьому ж селі, — зазначають у поліції. — Наразі правопорушнику повідомлено про підозру, поліція клопотатиме в суді щодо обрання зловмиснику запобіжного заходу — тримання під вартою.
За даним фактом правоохоронці відкрили два кримінальні провадження:
- за частиною другою статті 121 Кримінального кодексу України — умисне тяжке тілесне ушкодження,
- за частиною першою статті 122 Кримінального кодексу України — умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження.
Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі.
Відзначимо, що зловмисник раніше притягувався до відповідальності за майнові злочини, проникнення до житла та зґвалтування. У грудні 2021 року він звільнився з виправної установи, де відбував покарання терміном вісім років за зґвалтування.
Минулої доби, нагадаємо, правоохоронці затримали 25-річного громадянина Республіки Молдова, який розшукувався Інтерполом за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої особи. Деталі, фото та відео ТУТ.
Читайте також:
Вбивство немовляти на Жмеринщині. Поліція з'ясувала деталі трагедії
Поліція, швидка та потерпілий на асфальті. На об'їзній чоловік вскочив під машину
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Алла ЗадзікХороші гості)... -
Читач68пришов бухати а йому налили чай и вирши почали читати.от и у жмура поихали шарики заролики.а ще ця вийна ковид перед цим .от и поришив литераторив. -
Марина Бутенко Богомаз.хир бухати.