Смерть немовляти: взяли під варту вінничанку, яка вбила дитину сусідів
 
    
- Жахлива трагедія сталася у Вінниці.
- Судово-медичною експертиза встановила насильницьку смерть дитини.
- Жінку, яка взяла у сусідів доглянути тримісячну дитину та напилась, взяли під варту.
Жінку, яка підозрюється у вбивстві через необережність 3-місячного немовляти взяли під варту. Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.
За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури слідчими здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою 33-річної жительки Вінницької територіальної громади у вбивстві 3-х місячного хлопчика через необережність.
— Слідство установило, що 17 квітня 2023 року жінка запропонувала допомогти своїм сусідам у догляді за їх немовлям. Забравши дитину до себе цілу ніч розпивала спиртні напої у компанії двох друзів. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння на зупинці громадського транспорту з немовлям на руках, не втримавши його, допустила падіння малюка на землю. Після чого не вжила заходів щодо звернення за медичною допомогою, а навпаки — намагалася приховати вчинений злочин. У результаті отриманих травм 3-місячний хлопчик помер, — зазначають у відомстві.
Наразі жінці вручили повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 119 КК України.
Слідчій суддя задовольнив клопотання слідчого, погоджене прокурором, та до неї застосували запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
У разі доведення винуватості жінки в судовому порядку їй загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.
Деталі у наступному відео:
Жахлива трагедія,нагадаємо, сталася на території Копайгородської територіальної громади. Там хрестили маленьку дівчинку. Після свята в одній із кімнат будинку родини сусіди виявили тіло немовляти.
Дану справу слухали у судді. Винному у вбивстві дитини винесли вирок. Подробиці:
Читайте також:
Ліквідували банду, яка заробляла до 500 тисяч гривень у місяць на амфетаміні
Напилась та впустила тримісячне немовля на асфальт: поліція розслідує смерть дитини
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
- 
                             Валентина ТкачукЩо це за батьки, які віддали немовля на всю ніч? Вони також винні в смерті дитини. Валентина ТкачукЩо це за батьки, які віддали немовля на всю ніч? Вони також винні в смерті дитини.
- 
                             Вася МоторнийА може вони не знали що вона п'є а бачили що вона твиреза і дали їй дитину а не знали що до неї прийшли алкаші випити і вона така твар у била дитину їй не 5 років дати а довічне шмарі Вася МоторнийА може вони не знали що вона п'є а бачили що вона твиреза і дали їй дитину а не знали що до неї прийшли алкаші випити і вона така твар у била дитину їй не 5 років дати а довічне шмарі
- 
                             Нина КрупкоЧому батьки довірили немовля пьющій жінці, невже не знали про це? Нина КрупкоЧому батьки довірили немовля пьющій жінці, невже не знали про це? Нина Крупко reply Нина КрупкоОлеся Вікторівна Ще гірші, бо це батьки і відповідати за злочин повинні чи не більш за сусідку... Нина Крупко reply Нина КрупкоОлеся Вікторівна Ще гірші, бо це батьки і відповідати за злочин повинні чи не більш за сусідку... Олеся Вікторівна reply Нина КрупкоНина Крупко бо самі певно такі самі. Олеся Вікторівна reply Нина КрупкоНина Крупко бо самі певно такі самі.
- 
                             Людмила ТрофимоваОт наше гуманне правосуддя!!!!! Вбити дитину і 3-5років обмеження волі!!!Це просто жах!!!! Б Людмила ТрофимоваОт наше гуманне правосуддя!!!!! Вбити дитину і 3-5років обмеження волі!!!Це просто жах!!!! Б
 
                             
                         
                                     
                                    