Шукають 31-річного жителя Немирова, який когось побив

Шукають 31-річного жителя Немирова, який когось побив
  • Поліція встановлює місцеперебування Валерія Коновальчука. Опублікували фото чоловіка та просять допомоги вінничан.

Сьогодні, 24 червня, поліція опублікувала повідомлення — розшукується 31-річний Валерій Коновальчук, який причетний до вчинення кримінального правопорушення.

— Громадян, які володіють будь-якою інформацією, що допоможе встановити місцеперебування розшукуваного, або іншими відомостями, які можуть стати корисними для слідства, просимо повідомляти за тел. (04332) 2-25-52,  0680186684, 0933391787 або 102, — кажуть у поліції. — Конфіденційність гарантуємо!

Відео дня

У базі МВС України ми знайшли додаткову інформацію. Відомо, що чоловік зник 12 лютого 2024 року у Немирові. Його підозрюють у нанесенні умисного легкого тілесного ушкодження.

Щоб подати в розшук, не чекайте три доби

Повідомлення в соціальних мережах зі словами «Зникла людина», «Допоможіть знайти» поширюються дуже швидко. Буває, що люди ще постять, бажаючи допомогти іншим, а людина давно знайшлась. Просто загуляла, а телефон розрядився…

Про те, як шукають людей поліцейські та чи швидко знаходять, редакція писала у статті «Їх шукає поліція. Щоб подати людину в розшук, не чекайте три доби» з історіями безвісти зниклих вінничан.

То що ж треба знати, аби знайти зниклу людину самотужки, та що потрібно робити, якщо своїми силами розшукати пропажу не вдалось? Необхідні для пошуку кроки детально розписані у матеріалі: Рідна людина не прийшла додому? Куди дзвонити в першу чергу і що ще треба зробити.

 

Читайте також:

Золото Вінниччини. Показали вимерлі села та що зі спадком польських шляхтичів

Шукають 75-річного Миколу Пасічника з села Некрасове. ОНОВЛЕНО

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • лена

    Батько теж тюрмі сидить
  • Лилия

    У верховній раді повно таких. Чому не арештовують?
  • Артемий

    Іщі ветра в полі

keyboard_arrow_up