Найп'яніший за чотири роки: на Блока водій встановив алкорекорд

Найп'яніший за чотири роки: на Блока водій встановив алкорекорд
  • У Вінниці патрульні виявили, як Opel Omega порушує ПДР.
  • Автівку зупинили для перевірки та виявили ще одне порушення — водій був нетверезий.
  • У патрульній поліції кажуть, що за чотири роки роботи, такі показники «Драгера» бачили вперше.

Інцидент стався ввечері 13 червня на вулиці Блока. Про це у фейсбук пише Патрульна поліція Вінницької області.

Водій вийшов з машини та зразу стало зрозуміло, що перед тим, як сісти за кермо він хильнув зайвого: його хода була хиткою, а мова – нечіткою. До того ж, він нього сильно було чути запах алкоголю.

— На місці зупинки в присутності 2-х свідків патрульні провели водієві перевірку на стан сп'яніння, під час якої результат алкотестеру Drager зашкалив – понад 5 проміле, що засвідчили стрілки вгору на його екрані, — йдеться у повідомленні. — Такий результат є рекордним у нашому місті і перевищує допустиму норму мінімум у 25 разів. Більш, ніж за 4 роки існування у Вінниці патрульної поліції ми вперше зупинили водія у стані сп'яніння з такими результати алкотестеру. Понад 5 проміле прилад показати не здатен.

Відео дня

Найп'яніший за чотири роки: на Блока водій встановив алкорекорд, фото №1 на сайті 20minut.ua

У результаті на 55-річного керманича Opel інспектори склали протокол за п'яну їзду та виписали постанову за те, що не ввімкнув поворот.

 

Читайте також:

У Вінниці зіткнулися два легковики. До нейрохірургії потрапив один із водіїв

Рятувальники дістали з води тіла трьох чоловіків. Обставини їх загибелі з'ясовує поліція

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (25)
  • Назар Яцко
    За рулём синий всегда,проблем ещё не было,ни дтп,ни остановок,а мужик красавец
  • Nataliia Tr
    У таких нужно отбирать права на 3-5 лет с правом перездачи!!!
  • Anutka Bulgakova
    Та задовбали мене вже ці алкаші наріки за кермом, скільки можна врешті решт, понанюхуються якоїсь дряні набухаються а потім через них люди страждають 😠😠😠
  • Владимир Рулько
    Вдале місце. З одного боку лікарня, мабуть найкраща в місті, з іншого - медуніверситет. :)
    Валентина Мельниченко reply Владимир Рулько
    Vladimir  Rulko ви не додали:і морг, так що непотрібно нічого шукати, все на місці.

keyboard_arrow_up